Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles Léandre sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Charles Léandre: merkitykselliset luvut
The new game on Charles Léandre -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 18% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Caricature Of The Rothschild Family ja Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society. Yhteensä 1 000 vierailua: 0 taiteilijan sivulla ja 1 000 maalauksissa. Lasku 67% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (600 käyntiä). Kirkas tasapaino (Valoisuus) on suosituin tyyli: 82% vierailuista, 56% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Charles Léandre -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Charles Léandre -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
The new game
200 käyntiä · 18,2%
-
2
Caricature Of The Rothschild Family
100 käyntiä · 9,1%
-
3
Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Caricature Of The Negus Of Ethiopia
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Madame Bovary
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Jeanne Et Madeleine Lemoine
100 käyntiä · 9,1%
-
7
At The Salon
100 käyntiä · 9,1%
-
8
Caricature Of Emile Combes
100 käyntiä · 9,1%
-
9
Caricature Of The Family Rothschild From 'le
100 käyntiä · 9,1%
-
10
La Vieille Gaiete Francaise
100 käyntiä · 9,1%
Mikä on Charles Léandre-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka monta kävijää Charles Léandre -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Charles Léandre maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,1% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 6,2% | 9,1% |
| Pehmeä valoisuus | 28,1% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 56,2% | 81,8% |
| Valoisa | 6,2% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 43,8% | 54,5% |
| Hienovaraiset värit | 28,1% | 9,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,8% | 27,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,4% | 9,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 61,3% | 80,0% |
| Maanläheinen | 29,0% | 0,0% |
| Tumma | 6,5% | 10,0% |
| Luonnonläheinen | 3,2% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 40,6% | 54,5% |
| Tasapainoinen | 37,5% | 18,2% |
| Voimakas | 21,9% | 27,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 3,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 9,4% | 9,1% |
| Voimakas | 18,8% | 18,2% |
| Lausunto | 68,8% | 72,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 25,0% | 36,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,2% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 18,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 31,2% | 9,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 25,0% | 27,3% |
Miten Charles Léandre -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caricature Of The Rothschil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Je Dors Mais Mon Coeur Veil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'cleopold Ii, Roi Des Belges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Jeune Garçon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madame Bovary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Negus Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Petit Messager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Family Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merriment ^ Boredom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Lloyd George And Peta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Charles Léandre -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Charles Léandre -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Charles Léandre-kyselyt
Mikä on Charles Léandrein katsotuin maalaus?
- The new game, jolla on 200 vierailua tai 18% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Charles Léandre saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (0 taiteilijan sivulla, 1 000 maalauksissa).
Onko jokin Charles Léandre tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 82% vierailuista suhteessa 56% luettelosta.