Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles Wild sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Charles Wild: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Hampton Court Palace, Chapel -teoksen useammin kuin mikään muu Charles Wild -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 11% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House ja Conservatory, Carlton House -. Charles Wild sai yhteensä 1 700 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 1 400 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Tasapainoinen (Kontrasti) saa 33% käynneistä, mutta se on vain 10% luettelosta.
Charles Wild: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Charles Wild -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Hampton Court Palace, Chapel
200 käyntiä · 11,1%
-
2
Rose Satin Drawing Room (second View) Carlton House
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Conservatory, Carlton House -
200 käyntiä · 11,1%
-
4
Crimson Drawing Room, Carlton House, From Pyne's Royal Residences -
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Royal Chapel, Windsor Castle
100 käyntiä · 5,6%
-
6
Kensington Palace, King's Gallery
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Carlton House, Rose Satin Drawing Room Looking West
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Windsor Castle, King's Closet
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Kensington Palace, King's Great Drawing Room
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Windsor Castle, Royal Chapel
100 käyntiä · 5,6%
Miten Charles Wild -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 300 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Miten Charles Wild -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Charles Wild -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 11,1% |
| Pehmeä varjo | 30,0% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 16,0% | 5,6% |
| Kirkas tasapaino | 38,0% | 33,3% |
| Valoisa | 6,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 18,0% | 5,6% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 66,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,0% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 5,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 56,1% | 33,3% |
| Maanläheinen | 36,6% | 55,6% |
| Tumma | 7,3% | 11,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 90,0% | 77,8% |
| Voimakas | 2,0% | 5,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 28,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 33,3% |
| Voimakas | 14,0% | 16,7% |
| Lausunto | 42,0% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,0% | 38,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 40,0% | 33,3% |
Mitkä Charles Wild -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St James's Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gothic Hall, Hampton Court | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Circular Dining Room At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Staircase, Kensington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guard Chamber, St James's P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, St George's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle, Quire Of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ante Room Looking North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Charles Wild -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Charles Wild saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 100 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa taiteilijasta Charles Wild palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Charles Wild -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Hampton Court Palace, Chapel: 200 katselukertaa, 11% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Charles Wild -yleisön koko?
- 1 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 400 maalauksissa.
Minkä tyyliset Charles Wild -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Tasapainoinen (Kontrasti) -maalaukset: 33% vierailuista, 10% luettelosta.