Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 446teokset 53 409taiteilijat 5 406museot 32kielet

Childe Hassam Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1859 – 1935

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Childe Hassam sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Childe Hassam: merkitykselliset luvut

Couch on the Porch, Cos Cob on Childe Hassam -taiteilijan katsotuin maalaus: 2 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 3% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine ja Mrs. Hassam in the Garden. Yhteensä 66 800 vierailua: 3 500 taiteilijan sivulla ja 63 300 maalauksissa. Lasku 45% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (53 600 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%) Pohtiva (Tunteen sävy) on suosituin tyyli: 18% vierailuista, 6% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Childe Hassam -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Childe Hassam -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2 100 käyntiä · 3,1%
  2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1 500 käyntiä · 2,2%
  3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1 500 käyntiä · 2,2%
  4. Auringonlasku Merellä 4 Auringonlasku Merellä, 1911 1 400 käyntiä · 2,0%
  5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1 400 käyntiä · 2,0%
  6. Vesiyläpuutarha 6 Vesiyläpuutarha, 1909 900 käyntiä · 1,3%
  7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 käyntiä · 0,9%
  8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 käyntiä · 0,9%
  9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 käyntiä · 0,7%
  10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 käyntiä · 0,7%

Mikä on Childe Hassam-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20263001 300
Hei 20261 90051 700
Elo 20266006 900
Syy 20267003 400

Kuinka monta kävijää Childe Hassam -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Childe Hassam -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Auringonlasku Merellä0000000005000500
Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
end of the trolley line, oa…00000000001000
Mount Vernon Street, Boston00000000000800
Outskirts of East Gloucester00000000001000
Woman Sellillng Flowers0000000001001000
Gloucester Harbor00000000010000
Winter Nightfall in the City00000000003000
The Quai St. Michel00000000020000
Street Scene, Montmartre000000000000

Puhelimet tai tietokoneet: missä Childe Hassam on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet64 70096,9%
puhelimet1 9002,8%
tabletit2000,3%

Mikä on Childe Hassam -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
englanti40036,4%
saksa30027,3%
espanja20018,2%
ranska1009,1%
venäjä1009,1%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Childe Hassam -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
ti 6 Lok0
ke 7 Lok200
to 8 Lok200
pe 9 Lok300
la 10 Lok100
su 11 Lok700
ma 12 Lok200
ti 13 Lok200
ke 14 Lok300
to 15 Lok300
pe 16 Lok600
la 17 Lok1 000
su 18 Lok100
ma 19 Lok600
ti 20 Lok500
ke 21 Lok700
to 22 Lok400
pe 23 Lok800
la 24 Lok400
su 25 Lok500
ma 26 Lok1 200
ti 27 Lok (ennuste)400
ke 28 Lok (ennuste)700
to 29 Lok (ennuste)600
pe 30 Lok (ennuste)1 000
la 31 Lok (ennuste)900
su 1 Mar (ennuste)800
ma 2 Mar (ennuste)1 200
ti 3 Mar (ennuste)500
ke 4 Mar (ennuste)900
to 5 Mar (ennuste)600
pe 6 Mar (ennuste)1 200
la 7 Mar (ennuste)1 100
su 8 Mar (ennuste)900
ma 9 Mar (ennuste)1 400
ti 10 Mar (ennuste)600
ke 11 Mar (ennuste)1 000
to 12 Mar (ennuste)700
pe 13 Mar (ennuste)1 400
la 14 Mar (ennuste)1 200
su 15 Mar (ennuste)1 100
ma 16 Mar (ennuste)1 600

Childe Hassam-kyselyt

Mikä on Childe Hassamin katsotuin maalaus?

Couch on the Porch, Cos Cob, jolla on 2 100 vierailua tai 3% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Childe Hassam saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

66 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (3 500 taiteilijan sivulla, 63 300 maalauksissa).

Selaavatko Childe Hassam -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%); kärjessä on tietokoneet osuudella 97%.

Onko jokin Childe Hassam tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Pohtiva (Tunteen sävy): 18% vierailuista suhteessa 6% luettelosta.