Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claggett Wilson sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claggett Wilson: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Claggett Wilson -taiteilijan maalaus on Flower of Death - The Bursting of a Heavy Shell - Not as It Looks, but as It Feels and Sounds and Smells: 200 katselukertaa, mikä on 29% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Runner Through the Barrage, Bois de Belleau, Chateau Thierry Sector His Arm Shot Away, His Mind Gone ja Rosalie, Rosalie Rosalie is the Nickname for the French Bayonet. Claggett Wilson keräsi yhteensä 1 300 käyntiä, joista 600 taiteilijan sivulla ja 700 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 100 vierailua. Ostajat suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 57% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 38%.
Ostajat avaavat eniten 6 maalausta taiteilijalta Claggett Wilson
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 6 Claggett Wilson -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Flower of Death - The Bursting of a Heavy Shell - Not as It Looks, but as It Feels and Sounds and Smells, 1919
200 käyntiä · 28,6%
-
2
Runner Through the Barrage, Bois de Belleau, Chateau Thierry Sector His Arm Shot Away, His Mind Gone, 1919
100 käyntiä · 14,3%
-
3
Rosalie, Rosalie Rosalie is the Nickname for the French Bayonet, 1919
100 käyntiä · 14,3%
-
4
Marine Scout on the Lucy Torcy Road at Dusk, Chateau Thierry Sector, 1919
100 käyntiä · 14,3%
-
5
Raid on Our Trench, 1919
100 käyntiä · 14,3%
-
6
Dance of Death, 1919
100 käyntiä · 14,3%
Kuinka paljon kiinnostusta Claggett Wilson saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 600 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Claggett Wilson -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Claggett Wilson -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 14,3% |
| Pehmeä valoisuus | 37,5% | 57,1% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 14,3% |
| Valoisa | 25,0% | 14,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,7% | 28,6% |
| Hienovaraiset värit | 37,5% | 28,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 29,2% | 42,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,7% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 64,7% | 66,7% |
| Maanläheinen | 23,5% | 33,3% |
| Tumma | 5,9% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 5,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,7% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 57,1% |
| Voimakas | 33,3% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,7% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 14,3% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 28,6% |
| Lausunto | 37,5% | 57,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 29,2% | 42,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 33,3% | 42,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 29,2% | 14,3% |
Mitkä Claggett Wilson -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Front Line Stuff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower of Death - The Burst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saviors of France Jeanne d'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attack Developing in the Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Encounter in the Darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raid on Our Trench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Underground Dressing Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alfred Lunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadier Cut Off in the Fl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stragglers French Wounded i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Claggett Wilson -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Claggett Wilson -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 400 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Claggett Wilson: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Claggett Wilson -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Flower of Death - The Bursting of a Heavy Shell - Not as It Looks, but as It Feels and Sounds and Smells on suosituin 200 vierailulla (29% Claggett Wilson -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 6 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Claggett Wilson herättää?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 700 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Claggett Wilson -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 57% käynneistä 38% luettelosta.