Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Clara Peeters sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Clara Peeters: merkitykselliset luvut
Still Life with Nuts, Candy and Flowers on Clara Peeters -taiteilijan katsotuin maalaus: 500 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 16% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat A Vanitas Portrait Of A Lady ja A Bouquet of Flowers. Yhteensä 4 400 vierailua: 1 600 taiteilijan sivulla ja 2 800 maalauksissa. Lasku 88% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (3 400 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (95%) ja puhelimet (5%) Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 35% vierailuista, 14% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Clara Peeters -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Clara Peeters -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
Mikä on Clara Peeters-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
0
Hei 2026
1 300
2 100
Elo 2026
100
700
Syy 2026
100
0
Kuinka monta kävijää Clara Peeters -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Clara Peeters maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Elegantti
60,0%
75,0%
Klassinen
10,0%
10,0%
Seesteinen
10,0%
10,0%
Levollinen
10,0%
5,0%
Dramaattinen
10,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Rauhallinen
50,0%
60,0%
Pohtiva
30,0%
20,0%
Salaperäinen
10,0%
10,0%
Nostalginen
10,0%
10,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
69,4%
71,0%
Pehmeä varjo
24,5%
29,0%
Pehmeä valoisuus
2,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
4,1%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
28,6%
32,3%
Hienovaraiset värit
49,0%
41,9%
Tasapainoisen pehmeä
12,2%
12,9%
Selkeä värikylläisyys
10,2%
12,9%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
83,7%
84,6%
Tumma
11,6%
15,4%
Neutraalit sävyt
4,7%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
55,1%
61,3%
Tasapainoinen
38,8%
38,7%
Voimakas
6,1%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
6,1%
19,4%
Pehmeä
26,5%
6,5%
Tasapainoinen
14,3%
12,9%
Voimakas
30,6%
35,5%
Lausunto
22,4%
25,8%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
8,2%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
4,1%
16,1%
Tasapainoinen harmonia
14,3%
35,5%
Vahva väriyhtenäisyys
57,1%
41,9%
Yhtenäinen väripaletti
16,3%
6,5%
Miten Clara Peeters -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Table with Orange, Olives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Nuts, Candy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Bouquet of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Liljojen ja ruusujen asetel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life with Flowers Sur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life Of Fish And Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Puhelimet tai tietokoneet: missä Clara Peeters on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
4 200
95,5%
puhelimet
200
4,5%
Mikä on Clara Peeters -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
Kieli
Käynnit
Jaa
ruotsi
500
38,5%
englanti
400
30,8%
espanja
200
15,4%
saksa
100
7,7%
venäjä
100
7,7%
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Clara Peeters -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
Päivä
Käynnit
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
100
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
100
su 4 Lok
200
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
100
ke 7 Lok
400
to 8 Lok
400
pe 9 Lok
2 000
la 10 Lok
200
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
400
ti 13 Lok
200
ke 14 Lok
200
to 15 Lok
100
pe 16 Lok
100
la 17 Lok (ennuste)
100
su 18 Lok (ennuste)
100
ma 19 Lok (ennuste)
100
ti 20 Lok (ennuste)
100
ke 21 Lok (ennuste)
200
to 22 Lok (ennuste)
200
pe 23 Lok (ennuste)
800
la 24 Lok (ennuste)
100
su 25 Lok (ennuste)
100
ma 26 Lok (ennuste)
200
ti 27 Lok (ennuste)
100
ke 28 Lok (ennuste)
300
to 29 Lok (ennuste)
300
pe 30 Lok (ennuste)
1 000
la 31 Lok (ennuste)
200
su 1 Mar (ennuste)
100
ma 2 Mar (ennuste)
200
ti 3 Mar (ennuste)
200
ke 4 Mar (ennuste)
300
to 5 Mar (ennuste)
300
pe 6 Mar (ennuste)
1 100
Clara Peeters-kyselyt
Mikä on Clara Peetersin katsotuin maalaus?
Still Life with Nuts, Candy and Flowers, jolla on 500 vierailua tai 16% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Clara Peeters saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
4 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 600 taiteilijan sivulla, 2 800 maalauksissa).
Selaavatko Clara Peeters -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (95%) ja puhelimet (5%); kärjessä on tietokoneet osuudella 95%.
Onko jokin Clara Peeters tyyli, jota vierailijat suosivat?
Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 35% vierailuista suhteessa 14% luettelosta.