Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Joseph Bail sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claude Joseph Bail: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The young flower seller -teoksen useammin kuin mikään muu Claude Joseph Bail -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 19% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat A Interior With Marken Girls Knitting ja A Boy With Dogs And Kittens. Claude Joseph Bail sai yhteensä 2 000 käyntiä: 600 taiteilijasivulla ja 1 400 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 800 vierailua. Mieltymys on selvä: Vaimea (Värikylläisyys) saa 50% käynneistä, mutta se on vain 36% luettelosta.
Claude Joseph Bail: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Claude Joseph Bail -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The young flower seller
300 käyntiä · 18,8%
-
2
A Interior With Marken Girls Knitting
200 käyntiä · 12,5%
-
3
A Boy With Dogs And Kittens
200 käyntiä · 12,5%
-
4
Kitchen Boy On A Cigarette Break
200 käyntiä · 12,5%
-
5
Lettre De Son Pere
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Polishing The Copper
100 käyntiä · 6,2%
-
7
La Menagere
100 käyntiä · 6,2%
-
8
The young card players
100 käyntiä · 6,2%
-
9
Interior Of A Breton Boulangerie
100 käyntiä · 6,2%
-
10
The Sisters Of The Hospice De Beaune Saying
100 käyntiä · 6,2%
Miten Claude Joseph Bail -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Miten Claude Joseph Bail -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Claude Joseph Bail -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 78,6% | 87,5% |
| Pehmeä varjo | 10,7% | 6,2% |
| Pehmeä valoisuus | 10,7% | 6,2% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,7% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 32,1% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 17,9% | 31,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,3% | 6,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 53,6% | 56,2% |
| Tasapainoinen | 46,4% | 43,8% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,7% | 18,8% |
| Pehmeä | 17,9% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 10,7% | 18,8% |
| Voimakas | 28,6% | 18,8% |
| Lausunto | 32,1% | 31,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,6% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,7% | 6,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 57,1% | 31,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,3% | 25,0% |
Mitkä Claude Joseph Bail -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettre De Son Pere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Boy With Dogs And Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Polishing The Copper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cook And The Pug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Menagere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples With A Tankard And J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Denteliere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pretty pastry cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Seafood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Claude Joseph Bail -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Claude Joseph Bail saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 200 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Claude Joseph Bail palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Claude Joseph Bail -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The young flower seller: 300 katselukertaa, 19% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Claude Joseph Bail -yleisön koko?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 400 maalauksissa.
Minkä tyyliset Claude Joseph Bail -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Vaimea (Värikylläisyys) -maalaukset: 50% vierailuista, 36% luettelosta.