Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Thomas Stanfield Moore sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claude Thomas Stanfield Moore: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The Thames at Greenwich -teoksen useammin kuin mikään muu Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan maalaus: 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 17% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat The Pool of the Thames, over London's Silent Highway ja View Of Westminster From The Thames. Claude Thomas Stanfield Moore sai yhteensä 1 200 käyntiä: 600 taiteilijasivulla ja 600 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 900 vierailua. Mieltymys on selvä: Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) saa 50% käynneistä, mutta se on vain 17% luettelosta.
Claude Thomas Stanfield Moore: 6 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The Thames at Greenwich
100 käyntiä · 16,7%
-
2
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 käyntiä · 16,7%
-
3
View Of Westminster From The Thames
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Man-o'-War firing a salute at sunset
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Sea port
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Untitled (537)
100 käyntiä · 16,7%
Miten Claude Thomas Stanfield Moore -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 500 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Claude Thomas Stanfield Moore -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 37,5% | 66,7% |
| Kirkas tasapaino | 29,2% | 0,0% |
| Valoisa | 8,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,7% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 41,7% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 25,0% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,7% | 50,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,3% | 16,7% |
| Tumma | 20,8% | 50,0% |
| Maanläheinen | 20,8% | 33,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 58,3% | 50,0% |
| Voimakas | 25,0% | 50,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 0,0% |
| Voimakas | 20,8% | 50,0% |
| Lausunto | 41,7% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,3% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 54,2% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 29,2% | 50,0% |
Mitkä Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Torchlight Tattoo of Robin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster from the Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont st. michel, normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Evening of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man-o'-War firing a salute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames at Greenwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pool of the Thames, ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Claude Thomas Stanfield Moore saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Claude Thomas Stanfield Moore palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The Thames at Greenwich: 100 katselukertaa, 17% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Claude Thomas Stanfield Moore -yleisön koko?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa.
Minkä tyyliset Claude Thomas Stanfield Moore -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) -maalaukset: 50% vierailuista, 17% luettelosta.