Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa David Farquharson sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
David Farquharson: merkitykselliset luvut
In a Fog on David Farquharson -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 10% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Loch Katrine ja Perth. Yhteensä 2 000 vierailua: 600 taiteilijan sivulla ja 1 400 maalauksissa. Nousua 400% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 300 käyntiä). Pehmeä varjo (Valoisuus) on suosituin tyyli: 60% vierailuista, 26% luettelosta.
Katsotuimmat 10 David Farquharson -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on David Farquharson -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
In a Fog, 1897
200 käyntiä · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 käyntiä · 10,0%
-
3
Perth
200 käyntiä · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 käyntiä · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 käyntiä · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 käyntiä · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 käyntiä · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 käyntiä · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 käyntiä · 5,0%
-
10
On The Achray
100 käyntiä · 5,0%
Mikä on David Farquharson-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 400 | 100 |
Kuinka monta kävijää David Farquharson -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat David Farquharson maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 26,0% | 60,0% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 16,0% | 10,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,0% | 40,0% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 55,6% | 63,6% |
| Neutraalit sävyt | 33,3% | 36,4% |
| Tumma | 11,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 38,0% | 55,0% |
| Tasapainoinen | 48,0% | 45,0% |
| Voimakas | 14,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 10,0% |
| Voimakas | 32,0% | 25,0% |
| Lausunto | 52,0% | 65,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 5,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 40,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,0% | 25,0% |
Miten David Farquharson -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on David Farquharson -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä David Farquharson -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 500 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
David Farquharson-kyselyt
Mikä on David Farquharsonin katsotuin maalaus?
- In a Fog, jolla on 200 vierailua tai 10% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä David Farquharson saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 400 maalauksissa).
Onko jokin David Farquharson tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 60% vierailuista suhteessa 26% luettelosta.