Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Edward Matthew Hale sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Edward Matthew Hale: merkitykselliset luvut
Les Trois Princesses on Edward Matthew Hale -taiteilijan katsotuin maalaus: 500 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 36% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Wyl_lmg_112923_large ja Colonel J. W. R. Parker. Yhteensä 2 100 vierailua: 1 100 taiteilijan sivulla ja 1 000 maalauksissa. Nousua 125% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Syy 2026 (900 käyntiä). Pehmeä valoisuus (Valoisuus) on suosituin tyyli: 64% vierailuista, 38% luettelosta.
Katsotuimmat 9 Edward Matthew Hale -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Edward Matthew Hale -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Les Trois Princesses
500 käyntiä · 35,7%
-
2
Wyl_lmg_112923_large
200 käyntiä · 14,3%
-
3
Colonel J. W. R. Parker
100 käyntiä · 7,1%
-
4
A Sketch Of Ellen Terry
100 käyntiä · 7,1%
-
5
16th Lancers Advancing At A Gallop
100 käyntiä · 7,1%
-
6
Return Of The Fore And Aft
100 käyntiä · 7,1%
-
7
The Three Princesses -
100 käyntiä · 7,1%
-
8
Psyche At The Throne Of Venus
100 käyntiä · 7,1%
-
9
Royal artillery
100 käyntiä · 7,1%
Mikä on Edward Matthew Hale-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 200 | 200 |
| Syy 2026 | 600 | 300 |
Kuinka monta kävijää Edward Matthew Hale -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Edward Matthew Hale maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,5% | 7,1% |
| Pehmeä varjo | 42,9% | 21,4% |
| Pehmeä valoisuus | 38,1% | 64,3% |
| Kirkas tasapaino | 9,5% | 7,1% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 9,5% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 52,4% | 42,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,5% | 7,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 53,8% | 66,7% |
| Neutraalit sävyt | 30,8% | 16,7% |
| Tumma | 15,4% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 9,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 81,0% | 92,9% |
| Voimakas | 9,5% | 7,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,8% | 0,0% |
| Pehmeä | 33,3% | 57,1% |
| Tasapainoinen | 14,3% | 7,1% |
| Voimakas | 23,8% | 28,6% |
| Lausunto | 23,8% | 7,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,3% | 7,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 19,1% | 35,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 19,1% | 21,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 47,6% | 35,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Edward Matthew Hale -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Colonel J. W. R. Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Sketch Of Ellen Terry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Psyche At The Throne Of Ven… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mermaid's Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charge of the 21st Lancers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mermaids' Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Drums of the Fore and A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Salmon Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Horse Artillery and L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Edward Matthew Hale -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| slovenia | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Edward Matthew Hale -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 300 |
| ke 30 Syy | 200 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Edward Matthew Hale-kyselyt
Mikä on Edward Matthew Halein katsotuin maalaus?
- Les Trois Princesses, jolla on 500 vierailua tai 36% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 9.
Kuinka monta käyntiä Edward Matthew Hale saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 100 taiteilijan sivulla, 1 000 maalauksissa).
Onko jokin Edward Matthew Hale tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 64% vierailuista suhteessa 38% luettelosta.