Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 514teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Egbert Lievensz. van der Poel Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1621 – 1664

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Egbert Lievensz. van der Poel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Egbert Lievensz. van der Poel: merkitykselliset luvut

Fire in a Village on Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 20% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Barnyard Scene ja Seashore by Moonlight. Yhteensä 1 800 vierailua: 500 taiteilijan sivulla ja 1 300 maalauksissa. Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 600 käyntiä). Dramaattinen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 57% vierailuista, 33% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Egbert Lievensz. van der Poel -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Fire in a Village 1 Fire in a Village 300 käyntiä · 20,0%
  2. Barnyard Scene 2 Barnyard Scene, 1658 200 käyntiä · 13,3%
  3. Seashore by Moonlight 3 Seashore by Moonlight, 1660 200 käyntiä · 13,3%
  4. The Fair 4 The Fair, 1661 100 käyntiä · 6,7%
  5. The Explosion of the Delft Magazine 5 The Explosion of the Delft Magazine, 1654 100 käyntiä · 6,7%
  6. UNE MAISON RUSTIQUE 6 UNE MAISON RUSTIQUE 100 käyntiä · 6,7%
  7. INCENDIE DANS UN VILLAGE 7 INCENDIE DANS UN VILLAGE 100 käyntiä · 6,7%
  8. View of Delft after the Explosion of 1654 8 View of Delft after the Explosion of 1654, 1654 100 käyntiä · 6,7%
  9. Marine effet de lune 9 Marine effet de lune 100 käyntiä · 6,7%
  10. Retour de pêche 10 Retour de pêche 100 käyntiä · 6,7%

Mikä on Egbert Lievensz. van der Poel-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 20264001 200
Elo 20260100
Syy 202600

Kuinka monta kävijää Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Fire in a Village00000000030000
PAYSAN DONNANT A MANGER A D…000000000000
UNE MAISON RUSTIQUE00000000010000
The Fair00000000001000
INTERIEUR DE LA GRANGE00000000010000
View of Delft after the Exp…00000000010000
INCENDIE DANS UN VILLAGE000000000000
Barnyard Scene00000000020000
The Explosion of the Delft…000000000000
Barnyard Scene (detail)000000000000

Mikä on Egbert Lievensz. van der Poel -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
italia200100,0%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Egbert Lievensz. van der Poel -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0

Egbert Lievensz. van der Poel-kyselyt

Mikä on Egbert Lievensz. van der Poelin katsotuin maalaus?

Fire in a Village, jolla on 300 vierailua tai 20% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Egbert Lievensz. van der Poel saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

1 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (500 taiteilijan sivulla, 1 300 maalauksissa).

Onko jokin Egbert Lievensz. van der Poel tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Dramaattinen (Tunnelma): 57% vierailuista suhteessa 33% luettelosta.