Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ellen Gallagher sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ellen Gallagher: kävijöiden näkemä
Vieraat avaavat teoksen Dr. Blowfins useammin kuin mikään muu Ellen Gallagher -taiteilijan maalaus: 500 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 31% kaikista käynneistä. Seuraavina ovat Delirious Hem ja Dew Breaker. Ellen Gallagher sai yhteensä 1 200 käyntiä: 100 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 100 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) saa 69% käynneistä, mutta se on vain 36% luettelosta.
Ellen Gallagher: 7 teosta, jotka vierailijat katsovat ensin
Ellen Gallagher -taiteilijan 7 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Dr. Blowfins, 2014
500 käyntiä · 31,2%
-
2
Delirious Hem, 1995
300 käyntiä · 18,8%
-
3
Dew Breaker, 2015
300 käyntiä · 18,8%
-
4
An Experiment of Unusual Opportunity, 2008
200 käyntiä · 12,5%
-
5
Duke, 2004
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Dew Breaker and Dew Breaker, 2015
100 käyntiä · 6,2%
-
7
They could still serve
100 käyntiä · 6,2%
Miten Ellen Gallagher -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Miten Ellen Gallagher -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitkä Ellen Gallagher -taiteilijan maalaukset vastaavat kävijöiden valintoja?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,1% | 12,5% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 18,2% | 6,2% |
| Kirkas tasapaino | 45,5% | 56,2% |
| Valoisa | 27,3% | 25,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 72,7% | 68,8% |
| Hienovaraiset värit | 18,2% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 9,1% | 18,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 80,0% | 81,2% |
| Maanläheinen | 10,0% | 12,5% |
| Monokromaattinen | 10,0% | 6,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 72,7% | 68,8% |
| Tasapainoinen | 18,2% | 12,5% |
| Voimakas | 9,1% | 18,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 36,4% | 31,2% |
| Pehmeä | 36,4% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 9,1% | 31,2% |
| Lausunto | 18,2% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,1% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 36,4% | 68,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 9,1% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 45,5% | 31,2% |
Mitkä Ellen Gallagher -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Experiment of Unusual Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Blowfins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blubber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bubbel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| They could still serve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker and Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Delirious Hem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Ellen Gallagher -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Ellen Gallagher saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 100 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Ellen Gallagher palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Ellen Gallagher -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Dr. Blowfins: 500 katselukertaa, 31% katseluista. 7 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Ellen Gallagher -yleisön koko?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Ellen Gallagher -taiteilijan maalaukset houkuttelevat kävijöitä?
- Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia) -maalaukset: 69% vierailuista, 36% luettelosta.