Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Elliott Daingerfield sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Elliott Daingerfield: merkitykselliset luvut
Return from the Farm on Elliott Daingerfield -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 10% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat A Fantasy ja Grand Canyon, Moonlight. Yhteensä 2 600 vierailua: 800 taiteilijan sivulla ja 1 800 maalauksissa. Lasku 60% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 900 käyntiä). Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 53% vierailuista, 26% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Elliott Daingerfield -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Elliott Daingerfield -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Return from the Farm, 1920
200 käyntiä · 10,5%
-
2
A Fantasy, 1912
200 käyntiä · 10,5%
-
3
Grand Canyon, Moonlight, 1913
200 käyntiä · 10,5%
-
4
Flowers, 1888
200 käyntiä · 10,5%
-
5
Landscape at Dusk
200 käyntiä · 10,5%
-
6
Coming Storm
200 käyntiä · 10,5%
-
7
Landscape, 1918
100 käyntiä · 5,3%
-
8
Grief, 1895
100 käyntiä · 5,3%
-
9
Lotus Land, 1920
100 käyntiä · 5,3%
-
10
A Quaint Oriental Shop
100 käyntiä · 5,3%
Mikä on Elliott Daingerfield-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 400 | 100 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Kuinka monta kävijää Elliott Daingerfield -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Elliott Daingerfield maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 52,0% | 57,9% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 15,8% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 26,3% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 21,1% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 36,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,0% | 36,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 5,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 56,2% | 55,6% |
| Neutraalit sävyt | 21,9% | 33,3% |
| Tumma | 15,6% | 11,1% |
| Monokromaattinen | 6,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,0% | 21,1% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 79,0% |
| Voimakas | 8,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 24,0% | 42,1% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 15,8% |
| Voimakas | 12,0% | 26,3% |
| Lausunto | 40,0% | 15,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 16,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 5,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 5,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 36,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 52,6% |
Miten Elliott Daingerfield -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Canyon, Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Monk Smelling a Bottle of W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherdess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing home the new born… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Drover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home and Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mystic Brim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Lady Rhododendron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Elliott Daingerfield -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Elliott Daingerfield -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 100 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Elliott Daingerfield-kyselyt
Mikä on Elliott Daingerfieldin katsotuin maalaus?
- Return from the Farm, jolla on 200 vierailua tai 10% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Elliott Daingerfield saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 1 800 maalauksissa).
Onko jokin Elliott Daingerfield tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 53% vierailuista suhteessa 26% luettelosta.