Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Emil Jacob Schindler sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Emil Jacob Schindler: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Emil Jacob Schindler -taiteilijan maalaus on Grazing Cattle in Holland: 300 katselukertaa, mikä on 20% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Flower Garden in Weissenkirchen ja March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Emil Jacob Schindler keräsi yhteensä 2 900 käyntiä, joista 1 600 taiteilijan sivulla ja 1 300 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 200 vierailua. Ostajat suosivat Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 73% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 52%.
Ostajat avaavat eniten 9 maalausta taiteilijalta Emil Jacob Schindler
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 9 Emil Jacob Schindler -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 käyntiä · 20,0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 käyntiä · 13,3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 käyntiä · 13,3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 käyntiä · 13,3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 käyntiä · 13,3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 käyntiä · 6,7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 käyntiä · 6,7%
-
8
Embrace in the Forest
100 käyntiä · 6,7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 käyntiä · 6,7%
Kuinka paljon kiinnostusta Emil Jacob Schindler saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 100 |
| Hei 2026 | 1 100 | 1 100 |
| Elo 2026 | 300 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Emil Jacob Schindler -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Emil Jacob Schindler -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,7% | 6,7% |
| Pehmeä varjo | 26,1% | 20,0% |
| Pehmeä valoisuus | 43,5% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 21,7% | 40,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 39,1% | 40,0% |
| Hienovaraiset värit | 52,2% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,7% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 43,5% | 26,7% |
| Tasapainoinen | 52,2% | 73,3% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 17,4% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 4,3% | 13,3% |
| Voimakas | 13,0% | 6,7% |
| Lausunto | 65,2% | 60,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,3% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 26,1% | 40,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,0% | 20,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,4% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,1% | 6,7% |
Mitkä Emil Jacob Schindler -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plankenbergin Myllyteitä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motif from the Prate Krieau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kanaaharrinta Pragassa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gosau Mill near Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise in the Prater Mead… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Atmosphere Early S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow in Hacking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Month in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazing Cattle in Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Millä kielillä Emil Jacob Schindler -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Emil Jacob Schindler -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Emil Jacob Schindler: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Emil Jacob Schindler -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Grazing Cattle in Holland on suosituin 300 vierailulla (20% Emil Jacob Schindler -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 9 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Emil Jacob Schindler herättää?
- 2 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 600 taiteilijan sivulla ja 1 300 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Emil Jacob Schindler -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 73% käynneistä 52% luettelosta.