Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Emilio Sánchez Perrier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Emilio Sánchez Perrier: ostajien näkymä
Ostajat avaavat A Riverbank in Poissy -teoksen useammin kuin mikään muu Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 27% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Spanish Landscape ja At the edge of the river. Emilio Sánchez Perrier sai yhteensä 1 900 käyntiä: 800 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 600% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 000 vierailua. Mieltymys on selvä: Vaimea (Värikylläisyys) saa 45% käynneistä, mutta se on vain 19% luettelosta.
Emilio Sánchez Perrier: 9 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan 9 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 käyntiä · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 käyntiä · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 käyntiä · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 käyntiä · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 käyntiä · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 käyntiä · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 käyntiä · 9,1%
Miten Emilio Sánchez Perrier -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 100 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 700 | 0 |
Miten Emilio Sánchez Perrier -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,2% | 36,4% |
| Pehmeä valoisuus | 54,0% | 45,5% |
| Kirkas tasapaino | 29,7% | 18,2% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 18,9% | 45,5% |
| Hienovaraiset värit | 35,1% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 35,1% | 18,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,8% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 13,5% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 64,9% | 54,5% |
| Voimakas | 21,6% | 9,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 2,7% | 9,1% |
| Tasapainoinen | 8,1% | 0,0% |
| Voimakas | 27,0% | 36,4% |
| Lausunto | 62,2% | 54,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,4% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,5% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,5% | 9,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 37,8% | 54,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 29,7% | 18,2% |
Mitkä Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A River Landscape in Pontise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Oise sur Auvers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 45,5% |
| espanja | 500 | 45,5% |
| portugali | 100 | 9,1% |
Kuinka monta käyntiä Emilio Sánchez Perrier saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 400 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 1 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 500 |
| su 18 Lok (ennuste) | 1 000 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 600 |
| su 25 Lok (ennuste) | 1 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 700 |
| su 1 Mar (ennuste) | 1 300 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Emilio Sánchez Perrier palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- A Riverbank in Poissy: 300 katselukertaa, 27% katseluista. 9 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Emilio Sánchez Perrier -yleisön koko?
- 1 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Emilio Sánchez Perrier -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Vaimea (Värikylläisyys) -maalaukset: 45% vierailuista, 19% luettelosta.