Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ernest Moore sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ernest Moore: merkitykselliset luvut
Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP on Ernest Moore -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 25% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Alderman David Llewellyn Winter (1853–1925), JP, Mayor of Rotherham (1901–1902) ja James Bryce, 1st Viscount Bryce. Yhteensä 1 600 vierailua: 500 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 300 käyntiä). Tasapainoinen (Värin voimakkuus) on suosituin tyyli: 50% vierailuista, 20% luettelosta.
Katsotuimmat 9 Ernest Moore -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Ernest Moore -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP, 1929
300 käyntiä · 25,0%
-
2
Alderman David Llewellyn Winter (1853–1925), JP, Mayor of Rotherham (1901–1902), 1901
200 käyntiä · 16,7%
-
3
James Bryce, 1st Viscount Bryce, 1907
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Sir Arthur John Hall (1866–1951), KT, MD, DSc, FRCP, Professor of Physiology, Pathology and Medicine and Physician at the Royal Hospital, 1937
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Arthur Halliwell Sutcliffe (1870–1932), 1910
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Alderman H. V. Kenyon, 1916
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Henry Horsfield (1879–1912), Town Clerk, 1932
100 käyntiä · 8,3%
-
8
Sir Frederick Thorpe Mappin (1821–1910), 1906
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Alderman William Johnson Clegg (1827–1895), JP, Mayor of Sheffield (1887–1888), 1898
100 käyntiä · 8,3%
Mikä on Ernest Moore-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Ernest Moore -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Ernest Moore maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 88,6% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 8,6% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 2,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 62,9% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 17,1% | 8,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,4% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,6% | 8,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 86,2% | 90,9% |
| Tumma | 10,3% | 9,1% |
| Neutraalit sävyt | 3,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 74,3% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 50,0% |
| Voimakas | 5,7% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 42,9% | 33,3% |
| Pehmeä | 31,4% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 5,7% | 8,3% |
| Voimakas | 14,3% | 8,3% |
| Lausunto | 5,7% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,9% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,4% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,9% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 31,4% | 41,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,4% | 8,3% |
Miten Ernest Moore -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ralph Cross Johnson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman William Johnson Cl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Geoffrey Charlton Wolryche-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Henry Ellis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman George E. C. Wragg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rejected | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Fitzalan Howard (1847… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman David Llewellyn Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Howard Aston Allport (1842–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Porter, JP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Ernest Moore -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ernest Moore -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Ernest Moore-kyselyt
Mikä on Ernest Moorein katsotuin maalaus?
- Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP, jolla on 300 vierailua tai 25% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 9.
Kuinka monta käyntiä Ernest Moore saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (500 taiteilijan sivulla, 1 100 maalauksissa).
Onko jokin Ernest Moore tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 50% vierailuista suhteessa 20% luettelosta.