Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ernest Townsend sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ernest Townsend: merkitykselliset luvut
The Mayor's Parlour, Derby on Ernest Townsend -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 27% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat George VI ja F. G. Isherwood, Mayor of Oldham. Yhteensä 2 000 vierailua: 1 000 taiteilijan sivulla ja 1 000 maalauksissa. Lasku 100% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Elo 2026 (1 100 käyntiä). Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 73% vierailuista, 35% luettelosta.
Katsotuimmat 8 Ernest Townsend -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Ernest Townsend -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
The Mayor's Parlour, Derby, 1909
300 käyntiä · 27,3%
-
2
George VI, 1937
200 käyntiä · 18,2%
-
3
F. G. Isherwood, Mayor of Oldham, 1911
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Digby Willoughby, 1925
100 käyntiä · 9,1%
-
5
George Henry Kenyon, 1915
100 käyntiä · 9,1%
-
6
The Joiner
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Dr Pearce, 1936
100 käyntiä · 9,1%
-
8
John Beaulah, Mayor of Boston
100 käyntiä · 9,1%
Mikä on Ernest Townsend-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 300 |
| Elo 2026 | 400 | 700 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Ernest Townsend -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Ernest Townsend maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Melankolinen | 50,0% | 75,0% |
| Nostalginen | 25,0% | 25,0% |
| Pohtiva | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 47,8% | 36,4% |
| Pehmeä varjo | 34,8% | 54,5% |
| Pehmeä valoisuus | 13,0% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 4,3% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,8% | 9,1% |
| Hienovaraiset värit | 26,1% | 18,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,8% | 63,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,3% | 9,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 83,3% | 90,0% |
| Tumma | 5,6% | 10,0% |
| Neutraalit sävyt | 11,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 43,5% | 27,3% |
| Tasapainoinen | 56,5% | 72,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 34,8% | 27,3% |
| Pehmeä | 43,5% | 63,6% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Lausunto | 17,4% | 9,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 34,8% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,8% | 72,7% |
Miten Ernest Townsend -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Digby Willoughby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Henry Kenyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| George VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Elizabeth Petty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Street, Derby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dolls' Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mayor's Parlour, Derby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| F. G. Isherwood, Mayor of O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs Martha Ellen McColgan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Late Lord Roe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Ernest Townsend -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ernest Townsend -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Ernest Townsend-kyselyt
Mikä on Ernest Townsendin katsotuin maalaus?
- The Mayor's Parlour, Derby, jolla on 300 vierailua tai 27% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 8.
Kuinka monta käyntiä Ernest Townsend saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 000 taiteilijan sivulla, 1 000 maalauksissa).
Onko jokin Ernest Townsend tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 73% vierailuista suhteessa 35% luettelosta.