Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eugène Grasset sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Eugène Grasset: merkitykselliset luvut
Three Women And Three Wolves on Eugène Grasset -taiteilijan katsotuin maalaus: 400 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 33% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Woman With A Fan ja December. Yhteensä 2 300 vierailua: 1 600 taiteilijan sivulla ja 700 maalauksissa. Nousua 267% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Lok 2026 (1 100 käyntiä). Pehmeä valoisuus (Valoisuus) on suosituin tyyli: 75% vierailuista, 45% luettelosta.
Katsotuimmat 9 Eugène Grasset -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Eugène Grasset -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Three Women And Three Wolves
400 käyntiä · 33,3%
-
2
Woman With A Fan
100 käyntiä · 8,3%
-
3
December
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Exhibition Poster
100 käyntiä · 8,3%
-
5
April
100 käyntiä · 8,3%
-
6
In The Woods
100 käyntiä · 8,3%
-
7
The Conquest Of The Air
100 käyntiä · 8,3%
-
8
July
100 käyntiä · 8,3%
-
9
June
100 käyntiä · 8,3%
Mikä on Eugène Grasset-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
| Lok 2026 | 1 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää Eugène Grasset -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Eugène Grasset maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,3% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 4,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 45,5% | 75,0% |
| Kirkas tasapaino | 47,7% | 25,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 13,6% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 36,4% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 29,5% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,4% | 41,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 67,5% | 54,5% |
| Tumma | 17,5% | 45,5% |
| Maanläheinen | 15,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 13,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 56,8% | 58,3% |
| Voimakas | 29,5% | 41,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 11,4% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 9,1% | 8,3% |
| Voimakas | 29,5% | 25,0% |
| Lausunto | 47,7% | 58,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,6% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,9% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,6% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,8% | 0,0% |
Miten Eugène Grasset -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eviradnus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphonie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Advertisement For 'g… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Eugène Grasset -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 500 | 41,7% |
| japani | 300 | 25,0% |
| englanti | 200 | 16,7% |
| italia | 200 | 16,7% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Eugène Grasset -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 100 |
| su 25 Lok | 100 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 200 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 200 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 300 |
| su 1 Mar | 200 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 600 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 500 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 200 |
| su 15 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 600 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 300 |
| su 22 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 100 |
| to 26 Mar (ennuste) | 700 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 100 |
| la 28 Mar (ennuste) | 300 |
Eugène Grasset-kyselyt
Mikä on Eugène Grassetin katsotuin maalaus?
- Three Women And Three Wolves, jolla on 400 vierailua tai 33% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 9.
Kuinka monta käyntiä Eugène Grasset saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 600 taiteilijan sivulla, 700 maalauksissa).
Onko jokin Eugène Grasset tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 75% vierailuista suhteessa 45% luettelosta.