Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eva Gonzalès sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Eva Gonzalès: merkitykselliset luvut
A Loge in the Theatre des Italiens on Eva Gonzalès -taiteilijan katsotuin maalaus: 500 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 12% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Nanny ja lapsi ja Portrait of a Young Woman. Yhteensä 5 600 vierailua: 1 700 taiteilijan sivulla ja 3 900 maalauksissa. Nousua 62% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (3 300 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (2%) Monokromaattinen (Värin voimakkuus) on suosituin tyyli: 66% vierailuista, 48% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Eva Gonzalès -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Eva Gonzalès -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 käyntiä · 12,2%
-
2
Nanny ja lapsi, 1877
500 käyntiä · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 käyntiä · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 käyntiä · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 käyntiä · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 käyntiä · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 käyntiä · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 käyntiä · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 käyntiä · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 käyntiä · 2,4%
Mikä on Eva Gonzalès-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 700 | 2 600 |
| Elo 2026 | 200 | 600 |
| Syy 2026 | 700 | 600 |
Kuinka monta kävijää Eva Gonzalès -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Eva Gonzalès maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 30,0% | 41,5% |
| Pehmeä varjo | 30,0% | 36,6% |
| Pehmeä valoisuus | 22,5% | 17,1% |
| Kirkas tasapaino | 17,5% | 4,9% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,5% | 43,9% |
| Hienovaraiset värit | 42,5% | 34,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 19,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 5,0% | 2,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 63,6% | 74,2% |
| Neutraalit sävyt | 30,3% | 19,4% |
| Tumma | 3,0% | 3,2% |
| Luonnonläheinen | 3,0% | 3,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 47,5% | 65,8% |
| Tasapainoinen | 42,5% | 31,7% |
| Voimakas | 10,0% | 2,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,5% | 4,9% |
| Pehmeä | 12,5% | 2,4% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 17,1% |
| Voimakas | 15,0% | 17,1% |
| Lausunto | 55,0% | 58,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,0% | 19,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,5% | 19,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,5% | 24,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 45,0% | 34,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 2,4% |
Miten Eva Gonzalès -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny ja lapsi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Eva Gonzalès on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 400 | 78,6% |
| puhelimet | 1 100 | 19,6% |
| tabletit | 100 | 1,8% |
Mikä on Eva Gonzalès -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 300 | 27,3% |
| italia | 300 | 27,3% |
| bulgaria | 200 | 18,2% |
| saksa | 100 | 9,1% |
| englanti | 100 | 9,1% |
| portugali | 100 | 9,1% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Eva Gonzalès -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 300 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 300 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 300 |
| la 3 Lok | 200 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 200 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Eva Gonzalès-kyselyt
Mikä on Eva Gonzalèsin katsotuin maalaus?
- A Loge in the Theatre des Italiens, jolla on 500 vierailua tai 12% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Eva Gonzalès saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 5 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 700 taiteilijan sivulla, 3 900 maalauksissa).
Selaavatko Eva Gonzalès -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (79%), puhelimet (20%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 79%.
Onko jokin Eva Gonzalès tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 66% vierailuista suhteessa 48% luettelosta.