Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Eva Hesse sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Eva Hesse: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Accession II -teoksen useammin kuin mikään muu Eva Hesse -taiteilijan maalaus: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 36% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Repetition Nineteen III ja Right After. Eva Hesse sai yhteensä 2 500 käyntiä: 2 000 taiteilijasivulla ja 500 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 1300% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Syy 2026: 1 400 vierailua. Mieltymys on selvä: Lausunto (Kontrasti) saa 55% käynneistä, mutta se on vain 27% luettelosta.
Eva Hesse: 5 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Eva Hesse -taiteilijan 5 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
Miten Eva Hesse -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 1 400 | 0 |
Miten Eva Hesse -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Eva Hesse -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 18,2% | 18,2% |
| Pehmeä valoisuus | 9,1% | 27,3% |
| Kirkas tasapaino | 36,4% | 45,5% |
| Valoisa | 36,4% | 9,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 45,5% | 45,5% |
| Hienovaraiset värit | 27,3% | 9,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,2% | 18,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,1% | 27,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 45,5% | 54,5% |
| Maanläheinen | 27,3% | 45,5% |
| Pastellisävyt | 18,2% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 9,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 45,5% | 45,5% |
| Tasapainoinen | 36,4% | 27,3% |
| Voimakas | 18,2% | 27,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 45,5% | 27,3% |
| Pehmeä | 27,3% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 27,3% | 54,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,2% | 36,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,2% | 9,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,2% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,4% | 27,3% |
Mitkä Eva Hesse -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Accession II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Eva Hesse -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 31,2% |
| saksa | 400 | 25,0% |
| tšekki | 300 | 18,8% |
| tanska | 200 | 12,5% |
| espanja | 100 | 6,2% |
| ruotsi | 100 | 6,2% |
Kuinka monta käyntiä Eva Hesse saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 300 |
| to 1 Lok | 500 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 300 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa taiteilijasta Eva Hesse palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Eva Hesse -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Accession II: 400 katselukertaa, 36% katseluista. 5 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Eva Hesse -yleisön koko?
- 2 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 000 taiteilijan sivulla ja 500 maalauksissa.
Minkä tyyliset Eva Hesse -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Lausunto (Kontrasti) -maalaukset: 55% vierailuista, 27% luettelosta.