Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Francis E Chardon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Francis E Chardon: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Denham Lock -teoksen useammin kuin mikään muu Francis E Chardon -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 17% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat An Old Lady Reading ja Street in Capri. Francis E Chardon sai yhteensä 1 300 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 200 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 50% käynneistä, mutta se on vain 33% luettelosta.
Francis E Chardon: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Francis E Chardon -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Denham Lock
200 käyntiä · 16,7%
-
2
An Old Lady Reading
100 käyntiä · 8,3%
-
3
Street in Capri, 1893
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Nottingham Castle
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Lakeside Scene (thought to be Chilion, Lake Geneva)
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Moonlight
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Madonna and Child
100 käyntiä · 8,3%
-
8
Gate Entrance to a Lake
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Madonna and Child
100 käyntiä · 8,3%
-
10
Naples
100 käyntiä · 8,3%
Miten Francis E Chardon -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 100 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Miten Francis E Chardon -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Francis E Chardon -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 23,8% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 28,6% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 14,3% | 8,3% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 33,3% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 38,1% | 41,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,6% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 62,5% | 63,6% |
| Neutraalit sävyt | 31,2% | 27,3% |
| Monokromaattinen | 6,2% | 9,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 42,9% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 52,4% | 58,3% |
| Voimakas | 4,8% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,1% | 16,7% |
| Pehmeä | 23,8% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 4,8% | 8,3% |
| Voimakas | 19,1% | 25,0% |
| Lausunto | 33,3% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,5% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,3% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,4% | 66,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,1% | 25,0% |
Mitkä Francis E Chardon -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Street in Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakeside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Naples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On the Road to Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gate Entrance to a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Francis E Chardon -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Francis E Chardon saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 200 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 200 |
Tietoa taiteilijasta Francis E Chardon palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Francis E Chardon -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Denham Lock: 200 katselukertaa, 17% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Francis E Chardon -yleisön koko?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Francis E Chardon -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -maalaukset: 50% vierailuista, 33% luettelosta.