Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 514teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Frans Hals Mitä ostajat katsovat

1580 – 1666

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frans Hals sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frans Hals: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Nauraava ratsastaja -teoksen useammin kuin mikään muu Frans Hals -taiteilijan maalaus: 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 4% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat The Meagre Company (detail) ja Juusto Poika. Frans Hals sai yhteensä 27 000 käyntiä: 4 800 taiteilijasivulla ja 22 200 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 120% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 20 400 vierailua. He selaavat sisältöä kielillä Chinese (21%), espanja (18%) ja korea (15%). Vierailut laitteittain: tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%). Mieltymys on selvä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 28% käynneistä, mutta se on vain 16% luettelosta.

Frans Hals: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Frans Hals -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Nauraava ratsastaja 1 Nauraava ratsastaja, 1624 900 käyntiä · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 käyntiä · 3,7%
  3. Juusto Poika 3 Juusto Poika 700 käyntiä · 2,9%
  4. Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa 4 Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa, 1633 600 käyntiä · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 käyntiä · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 käyntiä · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 käyntiä · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 käyntiä · 1,6%
  9. Miestä hattuna 9 Miestä hattuna, 1660 400 käyntiä · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 käyntiä · 1,6%

Miten Frans Hals -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20264001 400
Hei 20262 20018 200
Elo 20265001 000
Syy 20261 7001 600

Miten Frans Hals -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Frans Hals -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Nauraava ratsastaja0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Mikä on Frans Hals -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet23 70087,8%
puhelimet3 10011,5%
tabletit2000,7%

Millä kielillä Frans Hals -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
Chinese70020,6%
espanja60017,6%
korea50014,7%
italia3008,8%
englanti2005,9%
ranska2005,9%
liettua2005,9%
hollanti2005,9%
tšekki1002,9%
kroatia1002,9%

Kuinka monta käyntiä Frans Hals saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
pe 25 Syy300
la 26 Syy300
su 27 Syy900
ma 28 Syy200
ti 29 Syy700
ke 30 Syy0
to 1 Lok200
pe 2 Lok300
la 3 Lok200
su 4 Lok100
ma 5 Lok100
ti 6 Lok300
ke 7 Lok200
to 8 Lok100
pe 9 Lok100
la 10 Lok400
su 11 Lok200
ma 12 Lok100
ti 13 Lok300
ke 14 Lok400
to 15 Lok1 400
pe 16 Lok (ennuste)300
la 17 Lok (ennuste)400
su 18 Lok (ennuste)500
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)600
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)800
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)600
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)600
ke 28 Lok (ennuste)300
to 29 Lok (ennuste)800
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)400
su 1 Mar (ennuste)600
ma 2 Mar (ennuste)200
ti 3 Mar (ennuste)600
ke 4 Mar (ennuste)300
to 5 Mar (ennuste)800

Tietoa taiteilijasta Frans Hals palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Frans Hals -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Nauraava ratsastaja: 900 katselukertaa, 4% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Frans Hals -yleisön koko?

27 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 4 800 taiteilijan sivulla ja 22 200 maalauksissa.

Mitä laitteita Frans Hals -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 88%.

Millä kielillä ostajat lukevat Frans Hals aiheisista tiedoista?

Kielellä Chinese (21%), espanja (18%) ja korea (15%). Chinese: 21%.

Minkä tyyliset Frans Hals -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -maalaukset: 28% vierailuista, 16% luettelosta.