Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Franz Ludwig Catel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Franz Ludwig Catel: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri -teoksen useammin kuin mikään muu Franz Ludwig Catel -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 33% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat First Steps ja Garden of the Villa Doria Pamphilj in Rome. Franz Ludwig Catel sai yhteensä 800 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 600 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Levollinen (Tunnelma) saa 100% käynneistä, mutta se on vain 25% luettelosta.
Franz Ludwig Catel: 6 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Franz Ludwig Catel -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri, 1823
300 käyntiä · 33,3%
-
2
First Steps, 1820
200 käyntiä · 22,2%
-
3
Garden of the Villa Doria Pamphilj in Rome, 1837
100 käyntiä · 11,1%
-
4
The Bay of Naples with Vesuvius and Castel dell'Ovo, 1818
100 käyntiä · 11,1%
-
5
eruption of Vesuvius
100 käyntiä · 11,1%
-
6
View of Rome with Ruined Church, 1825
100 käyntiä · 11,1%
Miten Franz Ludwig Catel -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Miten Franz Ludwig Catel -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Franz Ludwig Catel -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Levollinen | 25,0% | 100,0% |
| Dramaattinen | 25,0% | 0,0% |
| Elegantti | 25,0% | 0,0% |
| Romanttinen | 25,0% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Lohduttava ja turvallinen | 25,0% | 100,0% |
| Rauhallinen | 25,0% | 0,0% |
| Melankolinen | 25,0% | 0,0% |
| Romanttinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 43,8% | 77,8% |
| Pehmeä varjo | 25,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 18,8% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 12,5% | 11,1% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 43,8% | 11,1% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 31,2% | 55,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 66,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,5% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,5% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 33,3% |
| Voimakas | 37,5% | 11,1% |
| Lausunto | 25,0% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,2% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,8% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 43,8% | 66,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,8% | 33,3% |
Mitkä Franz Ludwig Catel -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Virgil's Tomb, Naples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Ariccia with the Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuns in the Certosa Cloiste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Crown Prince Ludwig in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Piece from the Closin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains near Salzburg wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monks in the courtyard of a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| eruption of Vesuvius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Franz Ludwig Catel -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Franz Ludwig Catel saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Franz Ludwig Catel palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Franz Ludwig Catel -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Nuns in the Certosa Cloister, overlooking a Moonlit Sea towards the Faraglioni, Capri: 300 katselukertaa, 33% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Franz Ludwig Catel -yleisön koko?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa.
Minkä tyyliset Franz Ludwig Catel -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Levollinen (Tunnelma) -maalaukset: 100% vierailuista, 25% luettelosta.