Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 446teokset 53 409taiteilijat 5 406museot 32kielet

Frederic Leighton Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1830 – 1896

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederic Leighton sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frederic Leighton: merkitykselliset luvut

Flaming June on Frederic Leighton -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 6% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún ja A Florentine Student. Yhteensä 20 600 vierailua: 3 100 taiteilijan sivulla ja 17 500 maalauksissa. Lasku 16% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (15 500 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (81%), puhelimet (14%) ja tabletit (5%) Romanttinen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 53% vierailuista, 12% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Frederic Leighton -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Frederic Leighton -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Flaming June 1 Flaming June 1 100 käyntiä · 5,9%
  2. English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 käyntiä · 3,7%
  3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 käyntiä · 3,2%
  4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 käyntiä · 2,7%
  5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 käyntiä · 2,7%
  6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 käyntiä · 2,7%
  7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 käyntiä · 2,7%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 käyntiä · 2,1%
  9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 käyntiä · 2,1%
  10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 käyntiä · 2,1%

Mikä on Frederic Leighton-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260500
Hei 20261 70013 800
Elo 20265002 000
Syy 20269001 200

Kuinka monta kävijää Frederic Leighton -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Frederic Leighton -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
English Flaming June Españo…0000000005002000
Flaming June00000000000200
The Garden of the Hesperides0000000001002000
Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
Flaming June00000000020000
Flaming June0000000008003000
Perseus and Andromeda0000000002002000
English Flaming June‎00000000020000
The Isle of Chios00000000010000
The Painter's Honeymoon00000000000200

Puhelimet tai tietokoneet: missä Frederic Leighton on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet16 70081,1%
puhelimet2 90014,1%
tabletit1 0004,9%

Mikä on Frederic Leighton -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
italia20028,6%
ruotsi20028,6%
kreikka10014,3%
englanti10014,3%
liettua10014,3%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Frederic Leighton -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
ti 6 Lok100
ke 7 Lok300
to 8 Lok0
pe 9 Lok200
la 10 Lok200
su 11 Lok100
ma 12 Lok0
ti 13 Lok200
ke 14 Lok300
to 15 Lok200
pe 16 Lok100
la 17 Lok100
su 18 Lok400
ma 19 Lok200
ti 20 Lok400
ke 21 Lok300
to 22 Lok100
pe 23 Lok500
la 24 Lok500
su 25 Lok400
ma 26 Lok0
ti 27 Lok (ennuste)400
ke 28 Lok (ennuste)500
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)500
la 31 Lok (ennuste)500
su 1 Mar (ennuste)500
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)500
ke 4 Mar (ennuste)600
to 5 Mar (ennuste)200
pe 6 Mar (ennuste)600
la 7 Mar (ennuste)600
su 8 Mar (ennuste)600
ma 9 Mar (ennuste)100
ti 10 Mar (ennuste)600
ke 11 Mar (ennuste)700
to 12 Mar (ennuste)200
pe 13 Mar (ennuste)600
la 14 Mar (ennuste)600
su 15 Mar (ennuste)700
ma 16 Mar (ennuste)200

Frederic Leighton-kyselyt

Mikä on Frederic Leightonin katsotuin maalaus?

Flaming June, jolla on 1 100 vierailua tai 6% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Frederic Leighton saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

20 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (3 100 taiteilijan sivulla, 17 500 maalauksissa).

Selaavatko Frederic Leighton -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (81%), puhelimet (14%) ja tabletit (5%); kärjessä on tietokoneet osuudella 81%.

Onko jokin Frederic Leighton tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Romanttinen (Tunnelma): 53% vierailuista suhteessa 12% luettelosta.