Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederick George Cotman sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Frederick George Cotman: merkitykselliset luvut
One of the Family on Frederick George Cotman -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 600 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 50% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat One of the Family ja Landscape, Sunset. Yhteensä 2 100 vierailua: 100 taiteilijan sivulla ja 2 000 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Pehmeä varjo (Valoisuus) on suosituin tyyli: 84% vierailuista, 23% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Frederick George Cotman -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Frederick George Cotman -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
One of the Family, 1880
1 600 käyntiä · 50,0%
-
2
One of the Family, 1880
700 käyntiä · 21,9%
-
3
Landscape, Sunset, 1912
200 käyntiä · 6,2%
-
4
Spinning Thatch Bands, 1883
100 käyntiä · 3,1%
-
5
George Chatten, 1899
100 käyntiä · 3,1%
-
6
Alderman Walton Turner, 1903
100 käyntiä · 3,1%
-
7
Thomas Green, 1899
100 käyntiä · 3,1%
-
8
A Firework Display at the Crystal Palace, 1908
100 käyntiä · 3,1%
-
9
Moonlight River Scene, 1899
100 käyntiä · 3,1%
-
10
Her Ladyship's First Lesson
100 käyntiä · 3,1%
Mikä on Frederick George Cotman-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 100 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 700 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Kuinka monta kävijää Frederick George Cotman -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Frederick George Cotman maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Nostalginen | 50,0% | 92,0% |
| Maanläheinen | 25,0% | 4,0% |
| Seesteinen | 25,0% | 4,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 38,5% | 15,6% |
| Pehmeä varjo | 23,1% | 84,4% |
| Pehmeä valoisuus | 23,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 10,3% | 0,0% |
| Valoisa | 5,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 17,9% | 28,1% |
| Hienovaraiset värit | 30,8% | 9,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,2% | 53,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 23,1% | 9,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 58,8% | 87,0% |
| Tumma | 20,6% | 13,0% |
| Neutraalit sävyt | 20,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 35,9% | 31,2% |
| Tasapainoinen | 35,9% | 59,4% |
| Voimakas | 28,2% | 9,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,5% | 9,4% |
| Pehmeä | 30,8% | 6,2% |
| Tasapainoinen | 2,6% | 0,0% |
| Voimakas | 17,9% | 9,4% |
| Lausunto | 28,2% | 75,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,1% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,1% | 3,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,6% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,8% | 56,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 56,4% | 15,6% |
Miten Frederick George Cotman -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spinning Thatch Bands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| One of the Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| One of the Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 | 0 |
| Morning Mist on the Orwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning Mist on the Orwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On Deeside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Flood Tide at Cley next t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Flood Tide at Cley next t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Frederick George Cotman -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Frederick George Cotman -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 400 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 200 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 200 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Frederick George Cotman-kyselyt
Mikä on Frederick George Cotmanin katsotuin maalaus?
- One of the Family, jolla on 1 600 vierailua tai 50% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Frederick George Cotman saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (100 taiteilijan sivulla, 2 000 maalauksissa).
Onko jokin Frederick George Cotman tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 84% vierailuista suhteessa 23% luettelosta.