Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Friedrich Nerly sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Friedrich Nerly: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Friedrich Nerly -taiteilijan maalaus on Waterfall (Study): 600 katselukertaa, mikä on 54% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Transporting Marble to the Sculptor Thorvaldsen in Rome ja Look On Capri Of The Northern Side. Friedrich Nerly keräsi yhteensä 1 400 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 1 100 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 25% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 400 vierailua. Ostajat suosivat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 55% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 13%.
Ostajat avaavat eniten 3 maalausta taiteilijalta Friedrich Nerly
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 3 Friedrich Nerly -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
Kuinka paljon kiinnostusta Friedrich Nerly saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 100 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 200 |
| Syy 2026 | 200 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Kuinka usein Friedrich Nerly -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Friedrich Nerly -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 21,7% | 54,5% |
| Pehmeä varjo | 30,4% | 36,4% |
| Pehmeä valoisuus | 34,8% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 4,3% | 0,0% |
| Valoisa | 8,7% | 9,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,4% | 9,1% |
| Hienovaraiset värit | 43,5% | 54,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,7% | 36,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 46,2% | 80,0% |
| Neutraalit sävyt | 38,5% | 20,0% |
| Tumma | 7,7% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 7,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,4% | 54,5% |
| Tasapainoinen | 65,2% | 45,5% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,7% | 9,1% |
| Pehmeä | 13,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 17,4% | 54,5% |
| Voimakas | 8,7% | 36,4% |
| Lausunto | 52,2% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 21,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,0% | 54,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 39,1% | 45,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,4% | 0,0% |
Mitkä Friedrich Nerly -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pastoral scene. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa maria della salute, v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canale grande, venedig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Olevano toward th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfalls of Terni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piazza San Marco in the Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruins of the Temple of Hera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Look On Capri Of The Northe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Elms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Transporting Marble to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
Millä kielillä Friedrich Nerly -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 200 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Friedrich Nerly -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 200 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar | 500 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 300 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 700 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 900 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 200 |
| to 26 Mar (ennuste) | 1 000 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Friedrich Nerly: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Friedrich Nerly -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Waterfall (Study) on suosituin 600 vierailulla (54% Friedrich Nerly -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 3 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Friedrich Nerly herättää?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 100 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Friedrich Nerly -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 55% käynneistä 13% luettelosta.