Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gabriel Von Max sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gabriel Von Max: ostajien näkymä
Ostajat avaavat St. Theresa Morl -teoksen useammin kuin mikään muu Gabriel Von Max -taiteilijan maalaus: 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 33% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Monkeys as Judges of Art ja Get finished Flowering. Gabriel Von Max sai yhteensä 2 900 käyntiä: 800 taiteilijasivulla ja 2 100 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 2 400 vierailua. Mieltymys on selvä: Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) saa 71% käynneistä, mutta se on vain 32% luettelosta.
Gabriel Von Max: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Gabriel Von Max -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
St. Theresa Morl
700 käyntiä · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 käyntiä · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 käyntiä · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 käyntiä · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Last Performance
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 käyntiä · 4,8%
Miten Gabriel Von Max -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Gabriel Von Max -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gabriel Von Max -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 28,0% | 38,1% |
| Pehmeä varjo | 32,0% | 14,3% |
| Pehmeä valoisuus | 22,0% | 9,5% |
| Kirkas tasapaino | 16,0% | 38,1% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 66,0% | 47,6% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 47,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 2,0% | 4,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 65,8% | 61,9% |
| Neutraalit sävyt | 26,3% | 38,1% |
| Tumma | 5,3% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 2,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 70,0% | 47,6% |
| Tasapainoinen | 26,0% | 52,4% |
| Voimakas | 4,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 4,8% |
| Pehmeä | 10,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 4,8% |
| Voimakas | 16,0% | 23,8% |
| Lausunto | 54,0% | 61,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 4,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 32,0% | 71,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,0% | 23,8% |
Mitkä Gabriel Von Max -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Millä kielillä Gabriel Von Max -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| espanja | 100 | 50,0% |
Kuinka monta käyntiä Gabriel Von Max saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Gabriel Von Max palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Gabriel Von Max -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- St. Theresa Morl: 700 katselukertaa, 33% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Gabriel Von Max -yleisön koko?
- 2 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 2 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Gabriel Von Max -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) -maalaukset: 71% vierailuista, 32% luettelosta.