Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gaspar De Crayer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gaspar De Crayer: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Aleksander ja Diogenes -teoksen useammin kuin mikään muu Gaspar De Crayer -taiteilijan maalaus: 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 31% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Triumph of Scipio Africanus ja LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE. Gaspar De Crayer sai yhteensä 2 400 käyntiä: 900 taiteilijasivulla ja 1 500 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeä (Kontrasti) saa 88% käynneistä, mutta se on vain 36% luettelosta.
Gaspar De Crayer: 7 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Gaspar De Crayer -taiteilijan 7 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Aleksander ja Diogenes
500 käyntiä · 31,2%
-
2
Triumph of Scipio Africanus, 1634
400 käyntiä · 25,0%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE
300 käyntiä · 18,8%
-
4
The Adoration of the Shepherds, Gaspar de Crayer, c. 1640 - c. 1650, 1650
100 käyntiä · 6,2%
-
5
The Ascension of Saint Catherine, 1641
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Saint Augustine in Ecstasy, 1648
100 käyntiä · 6,2%
-
7
Van dyck de crayer.
100 käyntiä · 6,2%
Miten Gaspar De Crayer -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 700 | 900 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Gaspar De Crayer -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Gaspar De Crayer -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 25,0% | 33,3% |
| Vaikuttava | 12,5% | 41,7% |
| Hengellinen | 37,5% | 25,0% |
| Melankolinen | 12,5% | 0,0% |
| Melankolinen | 12,5% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 50,0% | 43,8% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 12,0% | 31,2% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 6,2% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 31,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,0% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 31,2% |
| Voimakas väri | 2,0% | 18,8% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 73,8% | 50,0% |
| Tumma | 16,7% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 7,1% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,0% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 34,0% | 12,5% |
| Voimakas | 10,0% | 50,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 14,0% | 6,2% |
| Pehmeä | 36,0% | 87,5% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas | 28,0% | 6,2% |
| Lausunto | 18,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,0% | 37,5% |
Mitkä Gaspar De Crayer -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Cardinal Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aleksander ja Diogenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX ENTRE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin with child and saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roman Charity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Dominic of Guzmán | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Gaspar De Crayer -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Gaspar De Crayer saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 100 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 100 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa taiteilijasta Gaspar De Crayer palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Gaspar De Crayer -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Aleksander ja Diogenes: 500 katselukertaa, 31% katseluista. 7 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Gaspar De Crayer -yleisön koko?
- 2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 900 taiteilijan sivulla ja 1 500 maalauksissa.
Minkä tyyliset Gaspar De Crayer -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeä (Kontrasti) -maalaukset: 88% vierailuista, 36% luettelosta.