Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Georges Jules Victor Clairin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Georges Jules Victor Clairin: merkitykselliset luvut
An Ouled Nail Tribal Dancer on Georges Jules Victor Clairin -taiteilijan katsotuin maalaus: 800 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 33% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Opium Smokers ja Massacre des Abencérages à Grenade. Yhteensä 1 900 vierailua: 100 taiteilijan sivulla ja 1 800 maalauksissa. Nousua 67% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 100 käyntiä). Tasapainoinen (Värin voimakkuus) on suosituin tyyli: 88% vierailuista, 47% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Georges Jules Victor Clairin -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Georges Jules Victor Clairin -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
An Ouled Nail Tribal Dancer
800 käyntiä · 33,3%
-
2
The Opium Smokers, 1872
400 käyntiä · 16,7%
-
3
Massacre des Abencérages à Grenade
300 käyntiä · 12,5%
-
4
Ophelia
200 käyntiä · 8,3%
-
5
Spanish Woman On Balcony
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile
100 käyntiä · 4,2%
-
7
The sultans favorites
100 käyntiä · 4,2%
-
8
Les Saltimbanques
100 käyntiä · 4,2%
-
9
Elegant Ladies Fishing
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Buste De Femme De Profil
100 käyntiä · 4,2%
Mikä on Georges Jules Victor Clairin-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 500 |
Kuinka monta kävijää Georges Jules Victor Clairin -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Georges Jules Victor Clairin maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 13,3% | 8,3% |
| Pehmeä varjo | 33,3% | 41,7% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 41,7% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 8,3% |
| Valoisa | 3,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 43,3% | 12,5% |
| Hienovaraiset värit | 26,7% | 58,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,7% | 29,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 63,0% | 83,3% |
| Neutraalit sävyt | 29,6% | 12,5% |
| Tumma | 7,4% | 4,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 40,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 46,7% | 87,5% |
| Voimakas | 13,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 3,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 3,3% | 0,0% |
| Voimakas | 33,3% | 37,5% |
| Lausunto | 40,0% | 62,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,7% | 4,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,3% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,7% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 23,3% | 16,7% |
Miten Georges Jules Victor Clairin -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanish Woman On Balcony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Opium Smokers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Les Saltimbanques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sultans favorites | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sarah Bernhardt dans son ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Promenade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brûleuses de varech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Vivants Défendent Leurs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman by the sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Georges Jules Victor Clairin -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Georges Jules Victor Clairin -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 100 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Georges Jules Victor Clairin-kyselyt
Mikä on Georges Jules Victor Clairinin katsotuin maalaus?
- An Ouled Nail Tribal Dancer, jolla on 800 vierailua tai 33% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Georges Jules Victor Clairin saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 900 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (100 taiteilijan sivulla, 1 800 maalauksissa).
Onko jokin Georges Jules Victor Clairin tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 88% vierailuista suhteessa 47% luettelosta.