Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
645 165teokset 52 800taiteilijat 5 406museot 32kielet

Georgette Chen Mitä ostajat katsovat

1906 – 1993

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Georgette Chen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Georgette Chen: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Self-Portrait -teoksen useammin kuin mikään muu Georgette Chen -taiteilijan maalaus: 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 38% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Singapore Waterfront ja Bananas in a Basket. Georgette Chen sai yhteensä 1 400 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 25% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Vaimea (Värikylläisyys) saa 69% käynneistä, mutta se on vain 43% luettelosta.

Georgette Chen: 6 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Georgette Chen -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Self-Portrait 1 Self-Portrait 600 käyntiä · 37,5%
  2. Singapore Waterfront 2 Singapore Waterfront 400 käyntiä · 25,0%
  3. Bananas in a Basket 3 Bananas in a Basket 300 käyntiä · 18,8%
  4. Lotus in a Breeze 4 Lotus in a Breeze 100 käyntiä · 6,2%
  5. Still Life with Cut Apple and Orange 5 Still Life with Cut Apple and Orange 100 käyntiä · 6,2%
  6. Lotus Ode 6 Lotus Ode 100 käyntiä · 6,2%

Miten Georgette Chen -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 2026100500
Elo 20260400
Syy 2026100200

Miten Georgette Chen -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Georgette Chen -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Still Life with Cut Apple a…000000000000
Lotus in a Breeze00000000010000
Bananas in a Basket00000000020000
Self-Portrait0000000001004000
Self Portrait000000000000
Singapore Waterfront00000000000200
Lotus Ode00000000010000

Millä kielillä Georgette Chen -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
saksa20040,0%
englanti20040,0%
italia10020,0%

Kuinka monta käyntiä Georgette Chen saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok200
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok100
ma 19 Lok100
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)100
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)100
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)300
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)100
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)400
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)200
su 8 Mar (ennuste)100
ma 9 Mar (ennuste)100

Tietoa taiteilijasta Georgette Chen palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Georgette Chen -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Self-Portrait: 600 katselukertaa, 38% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Georgette Chen -yleisön koko?

1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.

Minkä tyyliset Georgette Chen -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Vaimea (Värikylläisyys) -maalaukset: 69% vierailuista, 43% luettelosta.