Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gilbert Rogers sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gilbert Rogers: merkitykselliset luvut
Gassed 'In arduis fidelis' on Gilbert Rogers -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 14% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Royal Army Medical Corps at Messines during the 1917 Offensive ja 'Humanity' Bearer Post, Cambrin Sector, August 1916 The First Field Ambulance. Yhteensä 2 700 vierailua: 800 taiteilijan sivulla ja 1 900 maalauksissa. Nousua 150% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Melankolinen (Tunteen sävy) on suosituin tyyli: 83% vierailuista, 67% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Gilbert Rogers -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Gilbert Rogers -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Gassed 'In arduis fidelis', 1919
300 käyntiä · 13,6%
-
2
The Royal Army Medical Corps at Messines during the 1917 Offensive, 1919
300 käyntiä · 13,6%
-
3
'Humanity' Bearer Post, Cambrin Sector, August 1916 The First Field Ambulance, 1916
300 käyntiä · 13,6%
-
4
Nude, Swineherd, 1905
200 käyntiä · 9,1%
-
5
Stretcher Bearing in Difficulties, 1920
200 käyntiä · 9,1%
-
6
A Royal Army Medical Corps Stretcher Bearer, Fully Equipped, 1919
200 käyntiä · 9,1%
-
7
Mud, 1919
200 käyntiä · 9,1%
-
8
First World War Stretcher Bearers of the Royal Army Medical Corps (RAMC) Lifting a Wounded Man out of a Trench, 1919
100 käyntiä · 4,5%
-
9
A British Red Cross Society and Order of St John of Jerusalem Hospital Ship and Barges on the Tigris, 1919
100 käyntiä · 4,5%
-
10
A British Red Cross Society and Order of St John of Jerusalem Officer in Mesopotamia, 1919
100 käyntiä · 4,5%
Mikä on Gilbert Rogers-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 100 |
| Elo 2026 | 300 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 100 | 400 |
Kuinka monta kävijää Gilbert Rogers -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Gilbert Rogers maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Melankolinen | 66,7% | 83,3% |
| Dramaattinen | 16,7% | 16,7% |
| Seesteinen | 16,7% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 17,6% | 22,7% |
| Pehmeä varjo | 58,8% | 68,2% |
| Pehmeä valoisuus | 23,5% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,3% | 31,8% |
| Hienovaraiset värit | 47,1% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 17,6% | 18,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 47,1% | 40,9% |
| Tasapainoinen | 52,9% | 59,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 29,4% | 22,7% |
| Pehmeä | 58,8% | 68,2% |
| Tasapainoinen | 11,8% | 9,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 17,6% | 13,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 17,6% | 13,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 41,2% | 45,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 23,5% | 27,3% |
Miten Gilbert Rogers -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| First World War Stretcher B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stretcher Bearing in Diffic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| First World War A Convoy of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Voluntary Aid Detachment… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A British Red Cross Society… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude, Swineherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| 'Humanity' Bearer Post, Cam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Gassed 'In arduis fidelis' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Royal Army Medical Corps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Mikä on Gilbert Rogers -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Gilbert Rogers -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 200 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 200 |
Gilbert Rogers-kyselyt
Mikä on Gilbert Rogersin katsotuin maalaus?
- Gassed 'In arduis fidelis', jolla on 300 vierailua tai 14% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Gilbert Rogers saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 700 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 1 900 maalauksissa).
Onko jokin Gilbert Rogers tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Melankolinen (Tunteen sävy): 83% vierailuista suhteessa 67% luettelosta.