Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gillis Van Tilborgh sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gillis Van Tilborgh: merkitykselliset luvut
A Picture Gallery on Gillis Van Tilborgh -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 50% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Fair ja Outside a Tavern. Yhteensä 1 100 vierailua: 500 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa. Nousua 400% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (500 käyntiä). Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) on suosituin tyyli: 67% vierailuista, 22% luettelosta.
Katsotuimmat 4 Gillis Van Tilborgh -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Gillis Van Tilborgh -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
Mikä on Gillis Van Tilborgh-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 300 | 200 |
Kuinka monta kävijää Gillis Van Tilborgh -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Gillis Van Tilborgh maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 61,1% | 83,3% |
| Pehmeä varjo | 33,3% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 5,6% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,2% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,2% | 66,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 55,6% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 44,4% | 33,3% |
| Voimakas | 5,6% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,7% | 50,0% |
| Pehmeä | 16,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 16,7% |
| Voimakas | 27,8% | 16,7% |
| Lausunto | 22,2% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,1% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,9% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 44,4% | 66,7% |
Miten Gillis Van Tilborgh -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Village Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Picture Gallery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| A Barn Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boors Eating Drinking and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party outside an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ball players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mikä on Gillis Van Tilborgh -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| venäjä | 200 | 66,7% |
| ranska | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Gillis Van Tilborgh -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 200 |
| su 27 Syy | 100 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Gillis Van Tilborgh-kyselyt
Mikä on Gillis Van Tilborghin katsotuin maalaus?
- A Picture Gallery, jolla on 300 vierailua tai 50% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 4.
Kuinka monta käyntiä Gillis Van Tilborgh saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (500 taiteilijan sivulla, 600 maalauksissa).
Onko jokin Gillis Van Tilborgh tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 67% vierailuista suhteessa 22% luettelosta.