Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gregory Gillespie sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Gregory Gillespie: merkitykselliset luvut
Myself Painting A Self Portrait on Gregory Gillespie -taiteilijan katsotuin maalaus: 600 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 33% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Untitled (166) ja Bathers in a Landscape. Yhteensä 1 700 vierailua: 300 taiteilijan sivulla ja 1 400 maalauksissa. Lasku 100% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) on suosituin tyyli: 44% vierailuista, 19% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Gregory Gillespie -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Gregory Gillespie -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Myself Painting A Self Portrait, 1981
600 käyntiä · 33,3%
-
2
Untitled (166)
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Bathers in a Landscape, 1962
100 käyntiä · 5,6%
-
4
Sunday, 1963
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Still Life With Squash And Rutabagas, 1975
100 käyntiä · 5,6%
-
6
People Moving in the Piazza, 1963
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Untitled (539)
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Untitled (335)
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Untitled (248)
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Untitled (238)
100 käyntiä · 5,6%
Mikä on Gregory Gillespie-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Gregory Gillespie -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Gregory Gillespie maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,6% | 16,7% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 5,6% |
| Pehmeä valoisuus | 32,6% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 27,9% | 16,7% |
| Valoisa | 14,0% | 11,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 46,5% | 27,8% |
| Hienovaraiset värit | 18,6% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 25,6% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,3% | 5,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 65,5% | 60,0% |
| Maanläheinen | 17,2% | 20,0% |
| Tumma | 10,3% | 0,0% |
| Metallinhohto | 3,5% | 10,0% |
| Pastellisävyt | 3,5% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,5% | 27,8% |
| Tasapainoinen | 30,2% | 55,6% |
| Voimakas | 23,3% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,7% | 5,6% |
| Pehmeä | 16,3% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 7,0% | 11,1% |
| Voimakas | 11,6% | 5,6% |
| Lausunto | 60,5% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 25,6% | 44,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 27,9% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 25,6% | 22,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,0% | 0,0% |
Miten Gregory Gillespie -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Myself Painting A Self Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (206) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (141) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (744) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (754) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (395) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (396) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (265) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (292) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Gregory Gillespie -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Gregory Gillespie -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 500 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 700 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 900 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 1 000 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Gregory Gillespie-kyselyt
Mikä on Gregory Gillespiein katsotuin maalaus?
- Myself Painting A Self Portrait, jolla on 600 vierailua tai 33% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Gregory Gillespie saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 700 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (300 taiteilijan sivulla, 1 400 maalauksissa).
Onko jokin Gregory Gillespie tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 44% vierailuista suhteessa 19% luettelosta.