Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 784teokset 53 423taiteilijat 5 406museot 32kielet

Gretchen Andrew Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1988

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gretchen Andrew sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Gretchen Andrew: merkitykselliset luvut

Map of the EU on Gretchen Andrew -taiteilijan katsotuin maalaus: 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 33% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Cover of Artforum ja EU-kartta. Yhteensä 400 vierailua: 200 taiteilijan sivulla ja 200 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (400 käyntiä). Valoisa (Valoisuus) on suosituin tyyli: 100% vierailuista, 22% luettelosta.

Katsotuimmat 3 Gretchen Andrew -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Gretchen Andrew -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 käyntiä · 33,3%
  2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 käyntiä · 33,3%
  3. EU-kartta 3 EU-kartta, 2021 100 käyntiä · 33,3%

Mikä on Gretchen Andrew-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026200200
Elo 202600
Syy 202600

Kuinka monta kävijää Gretchen Andrew -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Gretchen Andrew -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
EU-kartta00000000010000
Map of the EU000000000000
What is Ubuntu 09000000000000
What is Ubuntu 11000000000000
Bow New Hampshire 10000000000000
What is Ubuntu 12000000000000
Art Basel NFT000000000000
What is Ubuntu 04000000000000
What is Ubuntu 02000000000000
Perfect Female Body 15000000000000

Mikä on Gretchen Andrew -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Gretchen Andrew -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0

Gretchen Andrew-kyselyt

Mikä on Gretchen Andrewin katsotuin maalaus?

Map of the EU, jolla on 100 vierailua tai 33% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 3.

Kuinka monta käyntiä Gretchen Andrew saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (200 taiteilijan sivulla, 200 maalauksissa).

Onko jokin Gretchen Andrew tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Valoisa (Valoisuus): 100% vierailuista suhteessa 22% luettelosta.