Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Guy Rose sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Guy Rose: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Guy Rose -taiteilijan maalaus on Notre Dame de Grace, Honfleur: 500 katselukertaa, mikä on 9% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: The Saine Valley, Giverny ja The Potato Gatherers. Guy Rose keräsi yhteensä 5 400 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 4 900 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 4 400 vierailua. Ostajat selaavat tietokoneet (87%) ja puhelimet (13%). Ostajat suosivat Tumma (Väripaletti): 26% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 7%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Guy Rose
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Guy Rose -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Notre Dame de Grace, Honfleur
500 käyntiä · 9,1%
-
2
The Saine Valley, Giverny
500 käyntiä · 9,1%
-
3
The Potato Gatherers, 1891
300 käyntiä · 5,5%
-
4
Laguna Rocks, Low Tide, 1915
300 käyntiä · 5,5%
-
5
View in the San Gabriel Mountains
300 käyntiä · 5,5%
-
6
The Sycamores, Pasadena, 1918
200 käyntiä · 3,6%
-
7
Notre Dame de Grace, Honfleur, 1910
200 käyntiä · 3,6%
-
8
The Leading Lady
200 käyntiä · 3,6%
-
9
Chrysanthemums, 1887
200 käyntiä · 3,6%
-
10
Carmel Shore, 1915
200 käyntiä · 3,6%
Kuinka paljon kiinnostusta Guy Rose saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 4 100 |
| Elo 2026 | 100 | 400 |
| Syy 2026 | 100 | 400 |
Kuinka usein Guy Rose -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Guy Rose -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 9,1% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 21,8% |
| Pehmeä valoisuus | 22,0% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 52,0% | 43,6% |
| Valoisa | 6,0% | 5,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 1,8% |
| Hienovaraiset värit | 42,0% | 38,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,0% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 20,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 61,9% | 54,0% |
| Maanläheinen | 21,4% | 20,0% |
| Tumma | 7,1% | 26,0% |
| Luonnonläheinen | 4,8% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 4,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 1,8% |
| Tasapainoinen | 66,0% | 58,2% |
| Voimakas | 26,0% | 40,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 1,8% |
| Pehmeä | 20,0% | 25,4% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 9,1% |
| Voimakas | 28,0% | 32,7% |
| Lausunto | 24,0% | 30,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 40,0% | 29,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 16,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 21,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 32,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,0% | 0,0% |
Mitkä Guy Rose -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Poppy Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Green Parasol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Point Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Leading Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Notre Dame de Grace, Honfle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Off Mission Point (also kno… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still LIfe: Jug with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late Afternoon Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Potato Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Guy Rose?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 4 700 | 87,0% |
| puhelimet | 700 | 13,0% |
Millä kielillä Guy Rose -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Guy Rose -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 900 |
| la 10 Lok | 300 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 1 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 400 |
| su 18 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 1 400 |
| la 24 Lok (ennuste) | 500 |
| su 25 Lok (ennuste) | 300 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 1 600 |
| la 31 Lok (ennuste) | 500 |
| su 1 Mar (ennuste) | 400 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Guy Rose: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Guy Rose -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Notre Dame de Grace, Honfleur on suosituin 500 vierailulla (9% Guy Rose -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Guy Rose herättää?
- 5 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 4 900 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Guy Rose?
- Ostajat selaavat tietokoneet (87%) ja puhelimet (13%); tietokoneet muodostaa 87% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Guy Rose -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tumma (Väripaletti): 26% käynneistä 7% luettelosta.