Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harold Hopps sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harold Hopps: kävijöiden näkemä
Vieraat avaavat teoksen Higher Bebington, Wirral useammin kuin mikään muu Harold Hopps -taiteilijan maalaus: 1 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 22% kaikista käynneistä. Seuraavina ovat Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 ja Wallasey Mill, Wirral. Harold Hopps sai yhteensä 5 100 käyntiä: 1 500 taiteilijasivulla ja 3 600 maalauksissa. Kasvu hidastui: Lok 2026 oli 29% vähemmän käyntejä kuin Syy 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 3 700 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (69%), puhelimet (29%) ja tabletit (2%). Mieltymys on selvä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 63% käynneistä, mutta se on vain 32% luettelosta.
Harold Hopps: 10 teosta, jotka vierailijat katsovat ensin
Harold Hopps -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1 200 käyntiä · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 käyntiä · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 käyntiä · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 käyntiä · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 käyntiä · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 käyntiä · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 käyntiä · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 käyntiä · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 käyntiä · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 käyntiä · 3,7%
Miten Harold Hopps -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 800 | 2 900 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 400 | 300 |
| Lok 2026 | 200 | 300 |
Miten Harold Hopps -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitkä Harold Hopps -taiteilijan maalaukset vastaavat kävijöiden valintoja?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 32,0% | 63,0% |
| Kirkas tasapaino | 64,0% | 37,0% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,0% | 44,4% |
| Hienovaraiset värit | 42,0% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 32,0% | 38,9% |
| Tasapainoinen | 68,0% | 61,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 1,8% |
| Voimakas | 20,0% | 7,4% |
| Lausunto | 72,0% | 90,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 56,0% | 57,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 18,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 9,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,0% | 14,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Harold Hopps -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Harold Hopps -yleisön laitekohtainen jakauma?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Avaa tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 500 | 68,6% |
| puhelimet | 1 500 | 29,4% |
| tabletit | 100 | 2,0% |
Millä kielillä Harold Hopps -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Harold Hopps saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 500 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 900 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Harold Hopps palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Harold Hopps -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Higher Bebington, Wirral: 1 200 katselukertaa, 22% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Harold Hopps -yleisön koko?
- 5 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 500 taiteilijan sivulla ja 3 600 maalauksissa.
Mitä laitteita Harold Hopps -taiteilijan vierailijat käyttävät?
- Käyntejä on jaettu tietokoneet (69%), puhelimet (29%) ja tabletit (2%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 69%.
Minkä tyyliset Harold Hopps -taiteilijan maalaukset houkuttelevat kävijöitä?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -maalaukset: 63% vierailuista, 32% luettelosta.