Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harry Becker sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harry Becker: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Harry Becker -taiteilijan maalaus on Cattle by a Dyke: 200 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Dutch Refugees Fleeing from the Persecution of the Duke of Alva ja Landscape with Horses Ploughing. Harry Becker keräsi yhteensä 1 400 käyntiä, joista 900 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 800 vierailua. Ostajat suosivat Voimakas (Kontrasti): 67% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 18%.
Ostajat avaavat eniten 5 maalausta taiteilijalta Harry Becker
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 5 Harry Becker -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Cattle by a Dyke, 1928
200 käyntiä · 33,3%
-
2
Dutch Refugees Fleeing from the Persecution of the Duke of Alva, 1913
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Landscape with Horses Ploughing, 1928
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Lucas and Lisle Descending the Great Stair, Colchester Castle, 1920
100 käyntiä · 16,7%
-
5
A Man Hedging, 1928
100 käyntiä · 16,7%
Kuinka paljon kiinnostusta Harry Becker saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 400 |
| Elo 2026 | 200 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 300 | 100 |
Kuinka usein Harry Becker -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Harry Becker -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,8% | 33,3% |
| Pehmeä varjo | 17,6% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 64,7% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 5,9% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,9% | 83,3% |
| Hienovaraiset värit | 35,3% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,8% | 16,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 52,9% | 83,3% |
| Tasapainoinen | 47,1% | 16,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 29,4% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 5,9% | 16,7% |
| Voimakas | 17,6% | 66,7% |
| Lausunto | 47,1% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 70,6% | 66,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,9% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 17,6% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Harry Becker -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dutch Refugees Fleeing from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Man Hedging | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvesters, Suffolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas and Lisle Descending… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man Hedging | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle by a Dyke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| A Reclining Man in a Cap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man with a Scythe, Mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cutting Chaff in the Open | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Horses Ploug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Harry Becker -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| espanja | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Harry Becker -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 300 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 300 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 300 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 400 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
Harry Becker: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Harry Becker -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Cattle by a Dyke on suosituin 200 vierailulla (33% Harry Becker -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 5 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Harry Becker herättää?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 900 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Harry Becker -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Voimakas (Kontrasti): 67% käynneistä 18% luettelosta.