Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harry Morley sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harry Morley: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The Judgement of Paris -teoksen useammin kuin mikään muu Harry Morley -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 25% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat The Bombed SS 'Toscalusa' at a Western Port ja A Framework Knitter. Harry Morley sai yhteensä 800 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 600 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 600 vierailua. Mieltymys on selvä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 50% käynneistä, mutta se on vain 26% luettelosta.
Harry Morley: 7 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Harry Morley -taiteilijan 7 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The Judgement of Paris, 1929
200 käyntiä · 25,0%
-
2
The Bombed SS 'Toscalusa' at a Western Port, 1940
100 käyntiä · 12,5%
-
3
A Framework Knitter, 1908
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Jessie Elizabeth Morley, the Artist's Sister, 1914
100 käyntiä · 12,5%
-
5
The Tank Park, 1940
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Arthur Richard Johnson (1854–1918), Co Founder of Hawley and Johnson
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Charles George Ammon (1873–1960), 1st Baron Ammon of Camberwell, MP
100 käyntiä · 12,5%
Miten Harry Morley -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
Miten Harry Morley -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Harry Morley -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 34,8% | 37,5% |
| Pehmeä varjo | 30,4% | 12,5% |
| Pehmeä valoisuus | 26,1% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 8,7% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 26,1% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 47,8% | 62,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,1% | 12,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 76,2% | 71,4% |
| Monokromaattinen | 14,3% | 28,6% |
| Neutraalit sävyt | 9,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 47,8% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 47,8% | 62,5% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 26,1% | 25,0% |
| Pehmeä | 17,4% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 8,7% | 0,0% |
| Voimakas | 34,8% | 37,5% |
| Lausunto | 13,0% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 21,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 26,1% | 37,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 39,1% | 62,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,3% | 0,0% |
Mitkä Harry Morley -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charles George Ammon (1873–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Wayside Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorset Chalk Quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Richard Johnson (185… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holiday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lighting the Lamp of Peace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dryads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Framework Knitter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Doctor Alfred Wilson Emms (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jessie Elizabeth Morley, th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Harry Morley -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Harry Morley saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 200 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 200 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Harry Morley palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Harry Morley -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The Judgement of Paris: 200 katselukertaa, 25% katseluista. 7 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Harry Morley -yleisön koko?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa.
Minkä tyyliset Harry Morley -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -maalaukset: 50% vierailuista, 26% luettelosta.