Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Harry Rutherford sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Harry Rutherford: merkitykselliset luvut
Sunday Afternoon, Hyde on Harry Rutherford -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 000 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 44% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Mill Girls, Ashton, Lancashire ja The Custodian. Yhteensä 1 200 vierailua: 400 taiteilijan sivulla ja 800 maalauksissa. Nousua 100% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (500 käyntiä). Tumma (Valoisuus) on suosituin tyyli: 43% vierailuista, 4% luettelosta.
Katsotuimmat 8 Harry Rutherford -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Harry Rutherford -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 käyntiä · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 käyntiä · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 käyntiä · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 käyntiä · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 käyntiä · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 käyntiä · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 käyntiä · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 käyntiä · 4,3%
Mikä on Harry Rutherford-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 200 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 400 |
Kuinka monta kävijää Harry Rutherford -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Harry Rutherford maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,9% | 43,5% |
| Pehmeä varjo | 42,3% | 21,7% |
| Pehmeä valoisuus | 34,6% | 34,8% |
| Kirkas tasapaino | 11,5% | 0,0% |
| Valoisa | 7,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,8% | 30,4% |
| Hienovaraiset värit | 61,5% | 69,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,7% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 68,4% | 100,0% |
| Neutraalit sävyt | 26,3% | 0,0% |
| Tumma | 5,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 19,2% | 26,1% |
| Tasapainoinen | 76,9% | 73,9% |
| Voimakas | 3,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,2% | 0,0% |
| Pehmeä | 30,8% | 69,6% |
| Tasapainoinen | 19,2% | 4,3% |
| Voimakas | 7,7% | 17,4% |
| Lausunto | 23,1% | 8,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,5% | 13,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 19,2% | 17,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 23,1% | 21,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,3% | 47,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
Miten Harry Rutherford -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Harry Rutherford -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Harry Rutherford -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 1 000 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Harry Rutherford-kyselyt
Mikä on Harry Rutherfordin katsotuin maalaus?
- Sunday Afternoon, Hyde, jolla on 1 000 vierailua tai 44% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 8.
Kuinka monta käyntiä Harry Rutherford saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (400 taiteilijan sivulla, 800 maalauksissa).
Onko jokin Harry Rutherford tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 43% vierailuista suhteessa 4% luettelosta.