Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Henri Regnault sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Henri Regnault: merkitykselliset luvut
Automedon with the Horses of Achilles on Henri Regnault -taiteilijan katsotuin maalaus: 500 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 56% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Self portrait ja Sketch for Automedon with the Horses of Achilles. Yhteensä 1 200 vierailua: 300 taiteilijan sivulla ja 900 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (800 käyntiä). Pohtiva (Tunteen sävy) on suosituin tyyli: 100% vierailuista, 17% luettelosta.
Katsotuimmat 4 Henri Regnault -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Henri Regnault -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
Mikä on Henri Regnault-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Kuinka monta kävijää Henri Regnault -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Henri Regnault maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Pohtiva | 16,7% | 100,0% |
| Dramaattinen | 50,0% | 0,0% |
| Vaikuttava | 16,7% | 0,0% |
| Melankolinen | 16,7% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 42,9% | 77,8% |
| Pehmeä varjo | 38,1% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 9,5% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 9,5% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,4% | 88,9% |
| Hienovaraiset värit | 28,6% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 9,5% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 9,5% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 75,0% | 85,7% |
| Tumma | 12,5% | 14,3% |
| Monokromaattinen | 6,2% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 6,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 66,7% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 23,8% | 11,1% |
| Voimakas | 9,5% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 23,8% | 22,2% |
| Pehmeä | 14,3% | 55,6% |
| Tasapainoinen | 23,8% | 11,1% |
| Voimakas | 14,3% | 0,0% |
| Lausunto | 23,8% | 11,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,3% | 66,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,5% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 33,3% | 22,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,1% | 11,1% |
Miten Henri Regnault -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Automedon with the Horses o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Salome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Juan Prim, October 8, 1868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus in the Underworld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Juan Prim (1814-187… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Chief of Abyssinia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated african woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene from the Spanish Inqu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for Automedon with t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mikä on Henri Regnault -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Henri Regnault -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Henri Regnault-kyselyt
Mikä on Henri Regnaultin katsotuin maalaus?
- Automedon with the Horses of Achilles, jolla on 500 vierailua tai 56% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 4.
Kuinka monta käyntiä Henri Regnault saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 200 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (300 taiteilijan sivulla, 900 maalauksissa).
Onko jokin Henri Regnault tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pohtiva (Tunteen sävy): 100% vierailuista suhteessa 17% luettelosta.