Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Henry Baines sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Henry Baines: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Henry Baines -taiteilijan maalaus on A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street: 1 200 katselukertaa, mikä on 60% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk ja Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk. Henry Baines keräsi yhteensä 2 300 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 100 vierailua. Ostajat suosivat Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 70% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 11%.
Ostajat avaavat eniten 9 maalausta taiteilijalta Henry Baines
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 9 Henry Baines -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street, 1857
1 200 käyntiä · 60,0%
-
2
Inside the High Bridge, Purfleet, King's Lynn, Norfolk, 1855
100 käyntiä · 5,0%
-
3
Union Baptist Chapel, King's Lynn, Norfolk, 1859
100 käyntiä · 5,0%
-
4
Common Staithe Quay, King's Lynn, Norfolk
100 käyntiä · 5,0%
-
5
Clifton House Tower, Norfolk
100 käyntiä · 5,0%
-
6
Friar's Gate (Carmelite Arch)
100 käyntiä · 5,0%
-
7
Justice, Faith and Hope
100 käyntiä · 5,0%
-
8
Sunset, Low Tide in the Wash
100 käyntiä · 5,0%
-
9
King
100 käyntiä · 5,0%
Kuinka paljon kiinnostusta Henry Baines saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 700 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Henry Baines -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Henry Baines -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,5% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 8,7% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 25,0% |
| Kirkas tasapaino | 32,6% | 75,0% |
| Valoisa | 2,2% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 21,7% | 65,0% |
| Hienovaraiset värit | 17,4% | 5,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 41,3% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 19,6% | 5,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 41,5% | 88,9% |
| Maanläheinen | 34,2% | 5,6% |
| Tumma | 21,9% | 5,6% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 17,4% | 65,0% |
| Tasapainoinen | 60,9% | 25,0% |
| Voimakas | 21,7% | 10,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 13,0% | 0,0% |
| Voimakas | 28,3% | 25,0% |
| Lausunto | 39,1% | 75,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,9% | 70,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,5% | 5,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,2% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 15,2% | 0,0% |
Mitkä Henry Baines -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Henry Baines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The colours of old England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Bridge, Purfleet, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Botolph's from the Witha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yarmouth North Beach, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Henry Baines -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Henry Baines -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Henry Baines: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Henry Baines -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- A View of Ely, Cambridgeshire, from St Mary's Street on suosituin 1 200 vierailulla (60% Henry Baines -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 9 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Henry Baines herättää?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Henry Baines -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 70% käynneistä 11% luettelosta.