Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Henry Redmore sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Henry Redmore: merkitykselliset luvut
Vessels at Sea on Henry Redmore -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 9% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt ja The Barque 'Canton' Abandoned. Yhteensä 3 000 vierailua: 1 000 taiteilijan sivulla ja 2 000 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 100 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%) Vaimea (Värikylläisyys) on suosituin tyyli: 59% vierailuista, 47% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Henry Redmore -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Henry Redmore -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Vessels at Sea
200 käyntiä · 9,1%
-
2
Fishing Boats and other Vessels on the Scheldt
200 käyntiä · 9,1%
-
3
The Barque 'Canton' Abandoned
200 käyntiä · 9,1%
-
4
Vessels off a Coastline
200 käyntiä · 9,1%
-
5
Fire at Sea
200 käyntiä · 9,1%
-
6
Seascape
200 käyntiä · 9,1%
-
7
Great yarmouth shipping scene, norfolk
100 käyntiä · 4,5%
-
8
Fishing Boats with White Cliffs
100 käyntiä · 4,5%
-
9
The Humber and Spurn Point
100 käyntiä · 4,5%
-
10
Boats off Whitby, North Yorkshire
100 käyntiä · 4,5%
Mikä on Henry Redmore-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 600 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 400 |
| Lok 2026 | 400 | 0 |
Kuinka monta kävijää Henry Redmore -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Henry Redmore maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 8,8% | 9,1% |
| Pehmeä varjo | 11,8% | 18,2% |
| Pehmeä valoisuus | 23,5% | 18,2% |
| Kirkas tasapaino | 47,1% | 45,5% |
| Valoisa | 8,8% | 9,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 47,1% | 59,1% |
| Hienovaraiset värit | 38,2% | 27,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,8% | 13,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,9% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 80,8% | 81,2% |
| Maanläheinen | 15,4% | 18,8% |
| Tumma | 3,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 55,9% | 63,6% |
| Tasapainoinen | 35,3% | 31,8% |
| Voimakas | 8,8% | 4,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 14,7% | 9,1% |
| Tasapainoinen | 17,6% | 18,2% |
| Voimakas | 26,5% | 22,7% |
| Lausunto | 41,2% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 20,6% | 22,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,8% | 9,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,7% | 22,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 29,4% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,5% | 18,2% |
Miten Henry Redmore -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Shipping Off the Coast in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ship at a Quayside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ships off the Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Morning after the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great yarmouth shipping sce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Estuary Scene with Coastal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Baidar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Dagmar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Henry Redmore on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 500 | 83,3% |
| puhelimet | 500 | 16,7% |
Mikä on Henry Redmore -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 400 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Henry Redmore -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 200 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 200 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 300 |
Henry Redmore-kyselyt
Mikä on Henry Redmorein katsotuin maalaus?
- Vessels at Sea, jolla on 200 vierailua tai 9% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Henry Redmore saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 3 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 000 taiteilijan sivulla, 2 000 maalauksissa).
Selaavatko Henry Redmore -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%); kärjessä on tietokoneet osuudella 83%.
Onko jokin Henry Redmore tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 59% vierailuista suhteessa 47% luettelosta.