Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hilma af Klint sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Hilma af Klint: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Hilma af Klint -taiteilijan maalaus on Altarpiece No. 1, Group X: 300 katselukertaa, mikä on 38% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: De Tio Största, n°10 Alderdomen ja They tens mainstay IV. Hilma af Klint keräsi yhteensä 1 200 käyntiä, joista 600 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 50% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 900 vierailua. Ostajat suosivat Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 62% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 22%.
Ostajat avaavat eniten 4 maalausta taiteilijalta Hilma af Klint
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 4 Hilma af Klint -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
Kuinka paljon kiinnostusta Hilma af Klint saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 500 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Hilma af Klint -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Hilma af Klint -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 11,1% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 11,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 33,3% | 62,5% |
| Valoisa | 44,4% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,2% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 44,4% | 75,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,2% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 11,1% | 25,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 44,4% | 37,5% |
| Maanläheinen | 22,2% | 37,5% |
| Lämminväriinen | 11,1% | 25,0% |
| Pastellisävyt | 22,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 55,6% | 75,0% |
| Voimakas | 22,2% | 25,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 11,1% | 0,0% |
| Pehmeä | 11,1% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 33,3% | 25,0% |
| Lausunto | 44,4% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,2% | 62,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 22,2% | 12,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 22,2% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,1% | 0,0% |
Mitkä Hilma af Klint -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Large Figure Paintings,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De tio största, n° 2 Barnaa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altarpiece No. 1, Group X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| They tens mainstay IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| De Tio Största, n°10 Alderd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Mahatmas Present Standi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forwards, Parcifal Series,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Series VII, No. 7d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atom Series, No. 8: Atom on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Hilma af Klint -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Hilma af Klint -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Hilma af Klint: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Hilma af Klint -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Altarpiece No. 1, Group X on suosituin 300 vierailulla (38% Hilma af Klint -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 4 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Hilma af Klint herättää?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Hilma af Klint -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 62% käynneistä 22% luettelosta.