Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hugues Merle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Hugues Merle: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Hugues Merle -taiteilijan maalaus on The Lunatic Of Étretat: 3 600 katselukertaa, mikä on 34% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: The Lunatic of Etretat ja Ruth In The Fields. Hugues Merle keräsi yhteensä 10 700 käyntiä, joista 2 400 taiteilijan sivulla ja 8 300 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 84% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 5 300 vierailua. Ostajat selaavat puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%). Ostajat suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 90% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 48%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Hugues Merle
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Hugues Merle -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3 600 käyntiä · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3 500 käyntiä · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 käyntiä · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 käyntiä · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 käyntiä · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 käyntiä · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 käyntiä · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 käyntiä · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 käyntiä · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 käyntiä · 1,0%
Kuinka paljon kiinnostusta Hugues Merle saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 300 | 4 000 |
| Elo 2026 | 0 | 1 900 |
| Syy 2026 | 1 100 | 2 400 |
Kuinka usein Hugues Merle -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Hugues Merle -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 44,0% | 46,7% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 41,9% |
| Pehmeä valoisuus | 14,0% | 4,8% |
| Kirkas tasapaino | 6,0% | 6,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,0% | 37,1% |
| Hienovaraiset värit | 42,0% | 50,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 4,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 7,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 87,9% | 99,0% |
| Tumma | 6,1% | 1,0% |
| Neutraalit sävyt | 6,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 52,0% | 81,0% |
| Tasapainoinen | 46,0% | 11,4% |
| Voimakas | 2,0% | 7,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 0,9% |
| Voimakas | 22,0% | 8,6% |
| Lausunto | 60,0% | 85,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 0,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,0% | 2,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 0,9% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 89,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,0% | 5,7% |
Mitkä Hugues Merle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 | 500 | 1 000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 100 | 1 000 | 1 000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Hugues Merle?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 5 400 | 50,5% |
| tietokoneet | 4 600 | 43,0% |
| tabletit | 700 | 6,5% |
Millä kielillä Hugues Merle -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 50,0% |
| espanja | 300 | 30,0% |
| ranska | 100 | 10,0% |
| venäjä | 100 | 10,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Hugues Merle -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 100 |
| ke 23 Syy | 200 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 600 |
| ke 30 Syy | 400 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 300 |
| pe 9 Lok | 200 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 400 |
| to 15 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 100 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 500 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 200 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 500 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 500 |
| to 29 Lok (ennuste) | 300 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 200 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Hugues Merle: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Hugues Merle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- The Lunatic Of Étretat on suosituin 3 600 vierailulla (34% Hugues Merle -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Hugues Merle herättää?
- 10 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 400 taiteilijan sivulla ja 8 300 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Hugues Merle?
- Ostajat selaavat puhelimet (50%), tietokoneet (43%) ja tabletit (7%); puhelimet muodostaa 50% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Hugues Merle -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 90% käynneistä 48% luettelosta.