Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ignacio Pinazo Camarlench sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ignacio Pinazo Camarlench: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan maalaus on Rakkauden allegoria: 400 katselukertaa, mikä on 8% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: The lineman ja Amorcillo heräävä. Ignacio Pinazo Camarlench keräsi yhteensä 6 500 käyntiä, joista 1 900 taiteilijan sivulla ja 4 600 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 25% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 5 500 vierailua. Ostajat selaavat tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%). Ostajat suosivat Neutraalit sävyt (Väripaletti): 36% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 12%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Ignacio Pinazo Camarlench
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Ignacio Pinazo Camarlench -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Rakkauden allegoria, 1900
400 käyntiä · 7,5%
-
2
The lineman
400 käyntiä · 7,5%
-
3
Amorcillo heräävä, 1900
200 käyntiä · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 käyntiä · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 käyntiä · 3,8%
-
6
Carnations
200 käyntiä · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 käyntiä · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 käyntiä · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 käyntiä · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 käyntiä · 1,9%
Kuinka paljon kiinnostusta Ignacio Pinazo Camarlench saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 1 400 | 4 100 |
| Elo 2026 | 300 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 300 |
Kuinka usein Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 26,0% | 24,5% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 26,4% |
| Pehmeä valoisuus | 38,0% | 20,8% |
| Kirkas tasapaino | 6,0% | 24,5% |
| Valoisa | 2,0% | 3,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,0% | 24,5% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 9,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 44,0% | 47,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 24,0% | 18,9% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 60,0% | 42,5% |
| Neutraalit sävyt | 12,5% | 36,2% |
| Tumma | 27,5% | 21,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,0% | 18,9% |
| Tasapainoinen | 58,0% | 43,4% |
| Voimakas | 24,0% | 37,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 13,2% |
| Pehmeä | 20,0% | 17,0% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 17,0% |
| Voimakas | 36,0% | 30,2% |
| Lausunto | 24,0% | 22,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 3,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 22,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,0% | 26,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 37,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,0% | 9,4% |
Mitkä Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Amorcillo heräävä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The daughters of Cid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of a boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clavariesas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figura femenina sentada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Carmelo Lacal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Ignacio Pinazo Camarlench?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 6 100 | 93,8% |
| puhelimet | 400 | 6,2% |
Millä kielillä Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ignacio Pinazo Camarlench -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Ignacio Pinazo Camarlench: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Rakkauden allegoria on suosituin 400 vierailulla (8% Ignacio Pinazo Camarlench -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Ignacio Pinazo Camarlench herättää?
- 6 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 900 taiteilijan sivulla ja 4 600 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Ignacio Pinazo Camarlench?
- Ostajat selaavat tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%); tietokoneet muodostaa 94% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Ignacio Pinazo Camarlench -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 36% käynneistä 12% luettelosta.