Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
612 262teokset 52 888taiteilijat 5 406museot 32kielet

István Nagy Mitä ostajat katsovat

1873 – 1937

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa István Nagy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

István Nagy: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Newspaper Reader -teoksen useammin kuin mikään muu István Nagy -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 5% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Swiss-capped Self-portrait ja Reader. István Nagy sai yhteensä 4 000 käyntiä: 500 taiteilijasivulla ja 3 500 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 3 400 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%). Mieltymys on selvä: Lausunto (Kontrasti) saa 30% käynneistä, mutta se on vain 20% luettelosta.

István Nagy: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

István Nagy -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 käyntiä · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 käyntiä · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 käyntiä · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 käyntiä · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 käyntiä · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 käyntiä · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 käyntiä · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 käyntiä · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 käyntiä · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 käyntiä · 2,3%

Miten István Nagy -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100100
Hei 20262003 200
Elo 2026100200
Syy 202600
Lok 20261000

Miten István Nagy -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä István Nagy -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Mikä on István Nagy -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet3 60090,0%
puhelimet40010,0%

Millä kielillä István Nagy -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
englanti100100,0%

Kuinka monta käyntiä István Nagy saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok0
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok0
pe 30 Lok0
la 31 Lok0
su 1 Mar0
ma 2 Mar0
ti 3 Mar0
ke 4 Mar0
to 5 Mar0
pe 6 Mar0
la 7 Mar0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0
to 19 Mar (ennuste)0
pe 20 Mar (ennuste)0
la 21 Mar (ennuste)0
su 22 Mar (ennuste)0
ma 23 Mar (ennuste)0
ti 24 Mar (ennuste)0
ke 25 Mar (ennuste)0
to 26 Mar (ennuste)0
pe 27 Mar (ennuste)0
la 28 Mar (ennuste)0

Tietoa taiteilijasta István Nagy palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä István Nagy -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Newspaper Reader: 200 katselukertaa, 5% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on István Nagy -yleisön koko?

4 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 3 500 maalauksissa.

Mitä laitteita István Nagy -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 90%.

Minkä tyyliset István Nagy -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Lausunto (Kontrasti) -maalaukset: 30% vierailuista, 20% luettelosta.