Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Ivan Albright sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Ivan Albright: merkitykselliset luvut
Se, mitä olisin pitänyt tehdä, en tehnyt (Ovi) on Ivan Albright -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 400 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 38% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Picture of Dorian Gray ja The Temptation of St. Anthony. Yhteensä 3 300 vierailua: 1 700 taiteilijan sivulla ja 1 600 maalauksissa. Nousua 200% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (67%) ja puhelimet (33%) Tasapainoinen (Värin voimakkuus) on suosituin tyyli: 32% vierailuista, 8% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Ivan Albright -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Ivan Albright -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Se, mitä olisin pitänyt tehdä, en tehnyt (Ovi), 1941
1 400 käyntiä · 37,8%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
1 100 käyntiä · 29,7%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 käyntiä · 2,7%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 käyntiä · 2,7%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 käyntiä · 2,7%
-
6
Poor Room, 1963
100 käyntiä · 2,7%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 käyntiä · 2,7%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 käyntiä · 2,7%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 käyntiä · 2,7%
-
10
The Lineman, 1927
100 käyntiä · 2,7%
Mikä on Ivan Albright-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 300 | 100 |
| Lok 2026 | 1 000 | 200 |
Kuinka monta kävijää Ivan Albright -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Ivan Albright maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 61,5% | 51,3% |
| Pehmeä varjo | 30,8% | 48,6% |
| Pehmeä valoisuus | 5,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 2,6% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 76,9% | 59,5% |
| Hienovaraiset värit | 20,5% | 40,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,6% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 89,7% | 67,6% |
| Tasapainoinen | 7,7% | 32,4% |
| Voimakas | 2,6% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 28,2% | 40,5% |
| Pehmeä | 15,4% | 5,4% |
| Tasapainoinen | 7,7% | 0,0% |
| Voimakas | 25,6% | 40,5% |
| Lausunto | 23,1% | 13,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 35,9% | 51,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,5% | 5,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,9% | 37,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 17,9% | 5,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,7% | 0,0% |
Miten Ivan Albright -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Se, mitä olisin pitänyt teh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| I Walk To and Fro Through C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Face from Georgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| I Drew A Picture in the San… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lineman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Love Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Ivan Albright on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 200 | 66,7% |
| puhelimet | 1 100 | 33,3% |
Mikä on Ivan Albright -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 200 | 40,0% |
| Chinese | 200 | 40,0% |
| espanja | 100 | 20,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Ivan Albright -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 500 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 200 |
| pe 23 Lok | 100 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 200 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 400 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 400 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 400 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 100 |
| to 19 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 300 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 100 |
| to 26 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Ivan Albright-kyselyt
Mikä on Ivan Albrightin katsotuin maalaus?
- Se, mitä olisin pitänyt tehdä, en tehnyt (Ovi), jolla on 1 400 vierailua tai 38% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Ivan Albright saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 3 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 700 taiteilijan sivulla, 1 600 maalauksissa).
Selaavatko Ivan Albright -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (67%) ja puhelimet (33%); kärjessä on tietokoneet osuudella 67%.
Onko jokin Ivan Albright tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 32% vierailuista suhteessa 8% luettelosta.