Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Bard sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Bard: merkitykselliset luvut
Mary Powell on James Bard -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 12% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Leviathan ja Jenny Lind. Yhteensä 3 400 vierailua: 900 taiteilijan sivulla ja 2 500 maalauksissa. Lasku 75% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 800 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%) Seesteinen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 67% vierailuista, 20% luettelosta.
Katsotuimmat 10 James Bard -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on James Bard -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Mary Powell, 1861
300 käyntiä · 11,5%
-
2
Leviathan, 1855
300 käyntiä · 11,5%
-
3
Jenny Lind, 1850
200 käyntiä · 7,7%
-
4
The Thomas Hunt and the America, 1852
200 käyntiä · 7,7%
-
5
William Tittamer, 1864
200 käyntiä · 7,7%
-
6
Enoch Dean, 1852
100 käyntiä · 3,8%
-
7
Thomas E. Hulse, 1851
100 käyntiä · 3,8%
-
8
Thomas P. Way, 1859
100 käyntiä · 3,8%
-
9
Illinois, 1837
100 käyntiä · 3,8%
-
10
S. A. Stevens, 1873
100 käyntiä · 3,8%
Mikä on James Bard-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 2 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka monta kävijää James Bard -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat James Bard maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Nostalginen | 60,0% | 33,3% |
| Seesteinen | 20,0% | 66,7% |
| Elegantti | 20,0% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Nostalginen | 60,0% | 33,3% |
| Pohtiva | 20,0% | 66,7% |
| Rauhallinen | 20,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 11,5% |
| Pehmeä valoisuus | 36,0% | 11,5% |
| Kirkas tasapaino | 44,0% | 65,4% |
| Valoisa | 10,0% | 11,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 53,8% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 26,9% |
| Tasapainoisen pehmeä | 14,0% | 19,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 26,9% |
| Tasapainoinen | 68,0% | 57,7% |
| Voimakas | 10,0% | 15,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,0% | 7,7% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 3,9% |
| Voimakas | 26,0% | 34,6% |
| Lausunto | 58,0% | 53,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 28,0% | 42,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 3,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 7,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 28,0% | 34,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 11,5% |
Miten James Bard -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keyport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seawanhaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| City of Catskill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Southampton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thomas Hunt and the Ame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Robert L. Stevens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rip Van Winkle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leviathan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Fanny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Telegraph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä James Bard on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 200 | 94,1% |
| puhelimet | 200 | 5,9% |
Mikä on James Bard -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä James Bard -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
James Bard-kyselyt
Mikä on James Bardin katsotuin maalaus?
- Mary Powell, jolla on 300 vierailua tai 12% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä James Bard saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 3 400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (900 taiteilijan sivulla, 2 500 maalauksissa).
Selaavatko James Bard -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%); kärjessä on tietokoneet osuudella 94%.
Onko jokin James Bard tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Seesteinen (Tunnelma): 67% vierailuista suhteessa 20% luettelosta.