Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Dickson Innes sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Dickson Innes: merkitykselliset luvut
A rocky cove on James Dickson Innes -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 14% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Collioure ja Vernet. Yhteensä 2 800 vierailua: 1 000 taiteilijan sivulla ja 1 800 maalauksissa. Nousua 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 100 käyntiä). Pehmeä varjo (Valoisuus) on suosituin tyyli: 62% vierailuista, 26% luettelosta.
Katsotuimmat 10 James Dickson Innes -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on James Dickson Innes -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
A rocky cove
300 käyntiä · 14,3%
-
2
Collioure
200 käyntiä · 9,5%
-
3
Vernet
200 käyntiä · 9,5%
-
4
The Corner Of A Room
200 käyntiä · 9,5%
-
5
Evening, Sun Setting Behind Arenig Fach
100 käyntiä · 4,8%
-
6
The Ring
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Coastal landscape
100 käyntiä · 4,8%
-
8
The Little Mother
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Bala Lake
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Mountain with small meandering stream
100 käyntiä · 4,8%
Mikä on James Dickson Innes-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 800 | 1 300 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 300 |
Kuinka monta kävijää James Dickson Innes -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat James Dickson Innes maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 24,0% | 14,3% |
| Pehmeä varjo | 26,0% | 61,9% |
| Pehmeä valoisuus | 40,0% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 10,0% | 9,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 24,0% | 14,3% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 57,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 19,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 9,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 51,7% | 70,0% |
| Neutraalit sävyt | 44,8% | 20,0% |
| Tumma | 3,5% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 32,0% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 60,0% | 61,9% |
| Voimakas | 8,0% | 9,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 4,8% |
| Pehmeä | 22,0% | 28,6% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 9,5% |
| Voimakas | 24,0% | 33,3% |
| Lausunto | 38,0% | 23,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 52,0% | 47,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 28,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 4,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 14,0% | 14,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 4,8% |
Miten James Dickson Innes -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Sun Setting Behind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Performance Seen From A B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Llanelli From The F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mediterranean Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arenig Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fair at perpignan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The heavy cloud, arenig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coastal landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mikä on James Dickson Innes -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä James Dickson Innes -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 100 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
James Dickson Innes-kyselyt
Mikä on James Dickson Innesin katsotuin maalaus?
- A rocky cove, jolla on 300 vierailua tai 14% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä James Dickson Innes saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 000 taiteilijan sivulla, 1 800 maalauksissa).
Onko jokin James Dickson Innes tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 62% vierailuista suhteessa 26% luettelosta.