Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Kay sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Kay: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Amsterdam -teoksen useammin kuin mikään muu James Kay -taiteilijan maalaus: 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 10% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Shipping Pageant, Comet Centenary, Greenock ja Ludgate Hill, London. James Kay sai yhteensä 1 100 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 900 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 700 vierailua. Mieltymys on selvä: Energisoiva (Tunteen sävy) saa 100% käynneistä, mutta se on vain 33% luettelosta.
James Kay: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
James Kay -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Amsterdam, 1939
100 käyntiä · 10,0%
-
2
Shipping Pageant, Comet Centenary, Greenock, 1912
100 käyntiä · 10,0%
-
3
Ludgate Hill, London
100 käyntiä · 10,0%
-
4
The Carnival
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Launched
100 käyntiä · 10,0%
-
6
The Launch of the 'Lusitania', 1907
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Teriffa, Spain
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Harbour Scene
100 käyntiä · 10,0%
-
9
Gibraltar
100 käyntiä · 10,0%
-
10
Launched
100 käyntiä · 10,0%
Miten James Kay -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 300 |
Miten James Kay -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä James Kay -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Energisoiva | 33,3% | 100,0% |
| Melankolinen | 33,3% | 0,0% |
| Seesteinen | 33,3% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 3,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 14,8% | 20,0% |
| Pehmeä valoisuus | 40,7% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 40,7% | 50,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,7% | 30,0% |
| Hienovaraiset värit | 37,0% | 30,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,2% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 29,6% | 10,0% |
| Tasapainoinen | 59,3% | 70,0% |
| Voimakas | 11,1% | 20,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 14,8% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 25,9% | 30,0% |
| Voimakas | 29,6% | 20,0% |
| Lausunto | 29,6% | 30,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 25,9% | 10,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 3,7% | 10,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,1% | 10,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,7% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,5% | 20,0% |
Mitkä James Kay -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harbour and Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amsterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View on the Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter on the River Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour and Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Square, Glasgow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Dutch Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Launched | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Madeline and Rue Royal,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä James Kay -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä James Kay saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta James Kay palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä James Kay -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Amsterdam: 100 katselukertaa, 10% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on James Kay -yleisön koko?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 900 maalauksissa.
Minkä tyyliset James Kay -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Energisoiva (Tunteen sävy) -maalaukset: 100% vierailuista, 33% luettelosta.