Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Mackenzie sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Mackenzie: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu James Mackenzie -taiteilijan maalaus on Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 katselukertaa, mikä on 25% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 ja Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. James Mackenzie keräsi yhteensä 800 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 700 vierailua. Vieraat suosivat Neutraalit sävyt (Väripaletti) -tyyliä: 60% vierailuista, kun taas taiteilijan valikoimasta 32%.
Kävijöiden useimmin avaamat 7 James Mackenzie -taulua
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 7 James Mackenzie -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 käyntiä · 25,0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 käyntiä · 12,5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Barrington Colliery School
100 käyntiä · 12,5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 käyntiä · 12,5%
-
6
Washing Day
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Barrington Colliery
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka paljon kiinnostusta James Mackenzie saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein James Mackenzie -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä maalauksia James Mackenzie -taiteilijan vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,1% | 12,5% |
| Pehmeä varjo | 22,7% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 40,9% | 37,5% |
| Kirkas tasapaino | 27,3% | 12,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 4,5% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 18,2% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,4% | 37,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 40,9% | 12,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 42,1% | 40,0% |
| Neutraalit sävyt | 31,6% | 60,0% |
| Luonnonläheinen | 15,8% | 0,0% |
| Tumma | 10,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 13,6% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 45,5% | 37,5% |
| Voimakas | 40,9% | 25,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 9,1% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 9,1% | 25,0% |
| Voimakas | 9,1% | 0,0% |
| Lausunto | 72,7% | 62,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 9,1% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,5% | 12,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,2% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 68,2% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä James Mackenzie -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä James Mackenzie -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä James Mackenzie -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
James Mackenzie: usein kysytyt kysymykset
Mitkä James Mackenzie -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland on suosituin 200 vierailulla (25% James Mackenzie -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 7 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta James Mackenzie herättää?
- 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä James Mackenzie -taiteilijan maalauksia vierailijat suosivat?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 60% käynneistä 32% luettelosta.